Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pierwsza sala kinowa z

SAMSUNG

Pierwsza sala kinowa z ekranem LED

2017-07-27

Firma Samsung Electronics ogłosiła uruchomienie pierwszej na świecie sali kinowej wyposażonej w ekran Samsung Cinema LED Display. Wyświetlacz kinowy został zainstalowany w koreańskim Lotte Cinema World Tower.

Czytaj więcej...
Chęć na miedź –

BRITOP LIGHTING

Chęć na miedź – oswajamy modny trend

2017-07-27

Chcesz odmienić nudną przestrzeń i sprawić, aby znowu rozbłysła? Postaw na miedź – kolor, który przebojem wdarł się do świata wnętrz i wszystko wskazuje na to, że zadomowił się w nim na dłużej. Jest ona mniej dosłowna, niż złoto czy srebro – łagodzi wnętrza industrialne i podkreśla urodę tych bardziej eleganckich.

Czytaj więcej...
Telewizory 4K HDR Sony XE70

SONY

Telewizory 4K HDR Sony XE70 już w sprzedaży

2017-07-27

Firma Sony rozpoczęła sprzedaż telewizorów z serii XE70. Modele są wyposażone w technologie Sony, skupiające się wokół jakości obrazu oraz dźwięku.

Czytaj więcej...
Roboty LG wkraczają do

LG

Roboty LG wkraczają do największego portu lotniczego w Korei

2017-07-26

Inteligentne rozwiązania LG ułatwią życie milionom pasażerów – LG przekazuje najnowsze roboty lotnisku Incheon International Airport w Seulu

Czytaj więcej...
Frappe w wersji truskawkowej

PHILIPS

Frappe w wersji truskawkowej i czekoladowej

2017-07-26

Na ciepłe dni wyśmienicie sprawdzi się frappe przygotowana na bazie espresso ze świeżo zmielonych ziaren. Sprawdź przepisy Marcina Kozickiego, baristy i trenera Warsaw School Of Coffee i rozkoszuj się kawą na zimno z ciekawymi dodatkami.

Czytaj więcej...
Internet LTE

CYFROWY POLSAT

Internet LTE nowa kampania reklamowa

2017-07-25

Ruszyła nowa kampania reklamowa Domowego Internetu LTE oferowanego przez Cyfrowy Polsat. Ten szybki Internet jest dostępny wszędzie tam, gdzie inne rozwiązania nie zawsze się sprawdzają. Domowy Internet LTE to nie tylko usługa, ale przede wszystkim autorskie, nowoczesne i unikalne rozwiązanie wprowadzone przez Cyfrowy Polsat ponad 3 lata temu. To jedyny taki produkt na polskim rynku.

Czytaj więcej...
Sprzęt AGD na

SAMSUNG

Sprzęt AGD na urlopie

2017-07-20

Okres wakacji to czas odpoczynku i planowania letnich wyjazdów. To też moment, w którym na dłużej zostawiamy puste mieszkania. By spokojnie relaksować się z dala od codziennych stresów i obowiązków domowych, pamiętajmy, by przed wyjazdem odpowiednio przygotować dom i sprzęt do naszej nieobecności. Unikniemy dzięki temu niepotrzebnych nerwów, ale i zmniejszymy rachunki za prąd. O czym zatem nie możemy zapominać?

Czytaj więcej...
Sposób na kuchnię

MAX KUCHNIE

Sposób na kuchnię w stylu skandynawskim

2017-07-20

Od pewnego czasu panuje moda na jasne, nowoczesne, przestronne wnętrza kuchenne. Wszędzie panują biele, beże oraz szarości.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket