Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

ELECTROLUX

Innowacja na światową skalę

Innowacja na światową skalę

Anna Cymerman, product manager zmywarek Electrolux

– ComfortLift to rewolucja w zmywaniu naczyń. Pierwsze na świecie zmywarki z podnoszonym koszem stanowią udogodnienie nowoczesnego gospodarstwa domowego.

Dzięki podnoszącemu się koszowi ładowanie i rozładowywanie naczyń staje się dużo łatwiejsze i lżejsze.

Co jeszcze wyróżnia zmywarki ComfortLift? Eleganckie, stylowe i nowoczesne wzornictwo, które zostało uhonorowane nagrodami „IF Golden Award” oraz „Red Dot Design Award”.

Urządzenia z tej linii doskonale pasują do każdej kuchni i stają się jej nieodłącznym, atrakcyjnym elementem. A innowacyjne rozwiązanie ComfortLift jest tak wygodne, że po krótkim czasie trudno jest sobie wyobrazić inny sposób wkładania naczyń do zmywarki.

Jak ułatwić sobie codzienność?

Jak ułatwić sobie codzienność?

Na polski rynek weszły zmywarki ComfortLift – pierwsze na świecie modele wyposażone w unikalny system, za pomocą którego można bez trudu podnieść dolny kosz urządzenia na ergonomiczną wysokość. Ładowanie naczyń do urządzenia jeszcze nigdy nie było tak proste!

Poza doskonałymi rezultatami mycia nowe zmywarki ComfortLift wyróżnia wyjątkowa wygoda użytkowania. Innowacyjne rozwiązanie wprowadzone do zmywarek czyni je urządzeniami niezwykle praktycznymi na co dzień. System, w który zostały wyposażone sprzęty, znacznie ułatwia proces załadunku i rozładunku zastawy. Dolny kosz można bez trudu wysunąć i podnieść wyżej, nawet przy pełnym załadunku. Dzięki temu załadowanie czy opróżnienie dolnego kosza jest szybsze, lżejsze i mniej uciążliwe. System obecny jest w zmywarkach marek Electrolux oraz AEG.

ComfortLift – jak to działa?

Liczne badania rynku pokazują, że konsumenci szukają rozwiązań przede wszystkim wygodnych i intuicyjnych. Znajdą je w nowych zmywarkach, których wyróżniającą cechą jest nie tylko system gwarantujący doskonałe rezultaty mycia naczyń, ale przede wszystkim gwarancja komfortu. Dzięki ComfortLift jesteśmy w stanie maksymalnie ograniczyć swój wysiłek towarzyszący załadunkowi i rozładunkowi zmywarki. Samo rozwiązanie jest nie tylko niezwykle praktyczne, ale i bardzo efektowne. Dolny kosz można z lekkością wysunąć i podnieść, także przy pełnym jego załadunku. ComfortLift sprawia, że domownicy mogą zmniejszyć liczbę ruchów wykonywanych w kuchni, a więc skracają także czas przeznaczany na kuchenne prace. Wysuwany kosz to szczególne udogodnienie na co dzień dla osób, które odczuwają ból kręgosłupa. Korzystając z urządzenia, nie ma potrzeby schylania się, aby załadować lub rozładować zmywarkę.

2017-04-26

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket