Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CANDY

Zapas kapsułek na cały rok

W kwietniu producent rozpoczął ogólnopolską kampanię promocyjną pralek, pralkosuszarek i zmywarek marki Candy. Przy ich zakupie można otrzymać zapas kapsułek nawet na cały rok.

Aby dostać upominek, należy zakupić wybrany model pralki, pralkosuszarki lub zmywarki. Po zarejestrowaniu swojego zakupu na stronie www.promocja.candy.pl lub przez wysyłkę pocztową (wraz z dołączeniem kopii rachunku lub faktury) producent wyśle zestaw do prania lub zmywania w prezencie.

Dla pierwszych 500 osób nagrodami w promocji są „zestaw nr 1”, składający się z 5 opakowań kapsułek do prania tkanin kolorowych marki Ludwik oraz 2 opakowania do tkanin białych i „zestaw nr 2” dla pierwszych 1000 uczestników, którzy wzięli udział w konkursie, zawierający 3 opakowania Ludwika do kolorów oraz 1 opakowanie kapsułek do prania tkanin białych, a także „zestaw nr 3”, składający się z 6 opakowań kapsułek All in One marki Ludwik do zmywarek, dla pierwszych 500 uczestników. Akcja promocyjna potrwa do 30 czerwca br. i wsparta jest szeroką kampanią medialną.

Zapas kapsułek
2017-05-30

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket