Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

CAMRY

Radioodbiornik CR1151. Obudowa w stylu retro

Radioodbiornik CR1151.

Do oferty sprzętu marki Camry dołączył nowy radioodbiornik analogowy CR1151. Urządzenie, zamknięte w minimalistycznej obudowie w stylu retro, może być doskonałym elementem wystroju domowego wnętrza, np. kuchni czy sypialni.

Model CR1151 ma wbudowany tuner radiowy AM/FM. Umożliwia zaprogramowanie do 40 częstotliwości programów radiowych. Urządzenie zostało wyposażone w duży, czytelny wyświetlacz LCD oraz dwa pokrętła. Jedno z nich służy do regulacji głośności, a drugie m.in. do wyszukiwania częstotliwości dostępnych programów radiowych.

Radioodbiornik został wyposażony w funkcję podwójnego alarmu. Budzenie może odbywać się z wykorzystaniem sygnału dźwiękowego lub muzyki z zaprogramowanej stacji radiowej. Dostępna jest też funkcja Snooze, czyli dobudzania (drzemki).

Urządzenie ma też wbudowany moduł Bluetooth, co pozwala na wygodne, strumieniowe odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych (m.in. smartfonów i tabletów). Muzykę z urządzeń zewnętrznych można też odtwarzać przewodowo – za pośrednictwem złącza Aux (jack 3,5 mm).

Model CR1151 ma też złącze USB, które wykorzystywane jest do odtwarzania plików audio w formacie MP3 zgromadzonych na przenośnych pamięciach flash. Wyboru źródła dźwięku dokonuje się za pomocą odpowiedniego przycisku na panelu frontowym.

Radioodbiornik zasilany jest sieciowo. Odtwarza dźwięk w trybie stereofonicznym. Charakteryzuje się mocą 3 W RMS. Dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej lub białej.

2017-06-16

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket