Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

DENON

Tiesto wybrał sprzęt Denona

Tiesto wybrał sprzęt Denona

Firma Denon DJ ogłosiła, że popularny holenderski DJ i producent muzyczny –Tijs Michiel „Tiesto” Verwest – zdecydował się przejść pod skrzydła Denona.

Holenderski artysta korzystał będzie z najnowszych urządzeń z serii Prime, do której należą m.in. odtwarzacz SC5000 (wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy i przetwarzanie 24 bit/96 kHz) oraz 4-kanałowy mikser X1800 (z dwoma złączami USB i złączami Ethernet pozwalającymi na współpracę z czterema odtwarzaczami SC5000 jednocześnie).

Jedną z okazji do zobaczenia DJ-a Tiësto za konsoletą złożoną z urządzeń Denona był czerwcowy festiwal EDC (Electric Daisy Carnival), odbywający się w Las Vegas.

Tiësto działa w branży DJ-skiej już od 1985 r. Jest wielokrotnym zdobywcą tytułu najlepszego DJ-a w plebiscycie popularnego czasopisma branżowego „DJ Magazine”. Na swoim koncie ma wiele albumów z muzyką elektroniczną. Jego album „Elements of Live” zdobył w Polsce status złotej płyty.

Tiësto to niejedyny producent, który zaufał marce Denon. Ze sprzętu Denona korzystają także Laidback Luke, Oliver Heldens czy Paul Oakenfold.

2017-06-12

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket