Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SAMSUNG

Premiera nowego odtwarzacza Blu-ray i premiery filmowe Warner Bros

Premiera nowego odtwarzacza Blu-ray i

W salonie pokazowym QLED Room odbyła się premiera nowego odtwarzacza Blu-ray UBD-M8500 oraz zaproszeni goście poznali najnowszą ofertę filmów BD 4K Ultra HD.

Podczas prezentacji można było m.in. zobaczyć, jak na ekranie telewizora Samsung QLED TV znany amerykański klasyk filmowy „Bez Przebaczenia” - już w wersji na Blu–ray UHD - zyskuje dzięki nowej technologii. Na wyjątkową jakość obrazu wpływa także technika HDR także w najnowszej wersji HDR10+, która odpowiada za odpowiedni kontrast, jasność i nasycenie kolorów. Dzięki funkcji upscallingu, użytkownicy, którzy przez lata zgromadzili bogatą bibliotekę filmową, mogą zobaczyć swoje ulubione pozycje w nowej jakości.

Premiera nowego odtwarzacza Blu-ray i

Samsung UBD-M8500 obsługuje takie formaty, jak Ultra HD Blu-ray, Blu-ray Video, DVD-Video/DVD±R/DVD±RW, Audio CD, a także DivX, AVCHD, MKV, WMV, JPEG, LPCM, AAC, MP3, WMA, ALAC, FLAC, AIFF, WAV.

Nowy odtwarzacz wyróżnia się elegancką, minimalistyczną konstrukcją. Charakterystyczne dla tej linii produktów przednie wygięcie sprawia, że UBD-M8500 idealnie komponuje się z zakrzywionymi telewizorami Samsung, w tym z modelami z serii QLED TV z oznaczeniem „C”. Za pośrednictwem platformy Smart Hub, odtwarzacz UBD-M8500 daje dostęp do wielu aplikacji, dostępnych w Samsung Smart TV, takich jak np. Netflix, Amazon Video czy IPLA. Można było także posłuchać doskonałej jakości dźwięku soundbara Samsung HW-K950 z techniką Dolby Atmos. Zestaw oferuje system 5.1.4, w którym pięć kanałów jest skierowanych w stronę widza, jeden odpowiada za niskie tony, zaś cztery kanały skierowane są ku górze. Dzięki temu dźwięki odbijają się od sufitu i ścian, otaczając widza z każdej strony i zapewniają efekt przestrzennego dźwięku 3D. Soundbar HW-K950 oferuje moc 500W, która wydobywa się z 15 wbudowanych głośników (każdy z własnym wzmacniaczem).

Premiera nowego odtwarzacza Blu-ray i

Na prezentację została zaproszona przedstawicielka firmy Galapagos film Magdalena Roman, która omówiła największe nowości na płytach BD 4K Ultra HD. Firma Galapagos Films jako pierwsza w Polsce wprowadziła filmy BD 4K Ultra HD  i ma za sobą doświadczenia studia Warner Bros. na rynku amerykańskim  i wierzy, że także w Polsce istnieje duża grupa widzów, którzy chcą doświadczyć kina domowego w najlepszej, możliwej jakości.

W najwyższej jakości odtwarzania na Blu-ray dostępne są dwadzieścia cztery wyselekcjonowane tytuły z portfolio studia Warner Bros.: „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości Ultimate Edition”, „Człowiek ze stali”, „LEGO® Przygoda”, „W samym sercu morza” , „Creed: Narodziny legendy”, „Tarzan: Legenda”, „Pacific Rim”, „Jupiter: Intronizacja”, „Wielki Gatsby”, „Legion Samobójców”, „Miasto złodzei”, „Chłopcy z ferajny”, „Jestem legendą”, „Operacja Argo”, „Rekiny wojny”, „Księgowy”, „Bociany”, „Sully”, „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, „Harry Potter i Zakon Feniksa”, „Harry Potter i Książę Półkrwi”, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, Część 1, „Harry Potter i Insygnia Śmierci”, Część 2 oraz „Bez przebaczenia”. 14 czerwca do oferty dołączy „LEGO® Batman: Film”.

2017-06-13

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket