KAERCHER

Urządzenia wysokociśnieniowe HD

Ciesząca się świetnymi opiniami i niezawodnością klasa średnia urządzeń wysokociśnieniowych HD została poddana zabiegowi przeprojektowania.

Głównym celem tego zabiegu było zwiększenie ergonomii i funkcjonalności tych produktów. Ponadto producent przeanalizował różne wymagania klientów w grupach docelowych, dlatego stworzył modułową konstrukcję z 3 wariantami, które bazują na jednej wspólnej platformie. Wersja stacjonarna to proste urządzenie z możliwością zawieszenia na ścianie. Wersja mobilna wyposażona jest w duże koła z praktycznym schowkiem na wyposażenie i akcesoria. Wersja budowlana Cage ma stalową ramę chroniącą urządzenie przed uszkodzeniem i ułatwiającą transport, np. na rusztowaniach. W nowym modelu znajdziemy automatyczny reduktor ciśnienia, mosiężną głowicę oraz duży filtr wody, chroniący głowicę przed uszkodzeniem. Wszystkie te zabiegi przyczyniły się do zwiększenia wydajności, poprawy jakości oraz wygody czyszczenia. Nowa klasa średnia HD jest przeznaczona do pracy w pionie i poziomie. Łatwy dostęp do pompy ułatwia serwis bez zdejmowania pokrywy. Duże koła zapewniają dobrą mobilność i profesjonalny wygląd. Kompaktowe wymiary ułatwiają transport. Wszystkie usprawnienia czynią te urządzenia idealnym rozwiązaniem do wykorzystania na budowach, do czyszczenia elewacji, budynków, sprzętu budowlanego, podłóg i ścian, ale również do czyszczenia pojazdów, maszyn, jak i do wszystkich innych typowych zastosowań, gdzie mycie ciśnieniowe jest niezastąpione.

Urządzenia wysokociśnieniowe HD 2
Urządzenia wysokociśnieniowe HD 3