BABYLISS PARIS

Suszarka do włosów Digital Sensor 6500E

Suszarka do włosów to produkt, który nieodłącznie towarzyszy wszystkim kobietom, ale także coraz częściej i panom, dla których długie włosy są atrybutem ich własnego stylu i cechą wyglądu. Dobrą suszarkę powinny charakteryzować takie przymioty jak dobra jakość wykonania, efektywność suszenia, jego komfort i wygoda oraz troska o zdrowie i stan włosów.

Bez wątpienia najnowsza suszarka marki BaByliss – specjalisty w tym segmencie rynku – to praktyczna, dobra jakościowo i niezwykle korzystna dla zdrowia włosów propozycja. Model Digital Sensor 6500E jest produktem nowej generacji, z obszaru tzw. urządzeń inteligentnych. W praktyce oznacza to, że w codziennej pielęgnacji suszarka w sposób aktywny dobiera parametry swej pracy do rodzaju i stanu włosów, które są suszone czy modelowane.

Nie od dziś wiadomo, że przesuszanie włosów, nadmierna temperatura ich suszenia, a nawet niewłaściwy strumień powietrza przy danym procesie modelowania i stylizacji mogą być szkodliwe dla ich stanu i wyglądu. Z tego powodu suszarka BaByliss została wyposażona w funkcję Digital Sensor, która automatycznie dostosowuje strumień powietrza czy zakres temperatury tak, aby nie tylko wysuszyć włosy sprawnie i szybko, lecz także nie uszkodzić ich struktury. W praktyce wygląda to tak, że urządzenie osiąga optymalną i stałą temperaturę strumienia powietrza (70 °C) na całej powierzchni suszenia – bez tzw. „gorących punktów”, które niszczą strukturę włosa. Kontrolowanie temperatury (skądinąd 70 °C to najzdrowsza opcja dla włosów) jest możliwe dzięki cyfrowemu czujnikowi, w który wyposażona jest suszarka.

Zasysanie powietrza, kompresja i napędzanie odbywają się w tej samej osi, dlatego przepływ powietrza jest jednolity i ma optymalną moc. Tak precyzyjne suszenie jest możliwe dzięki silnikowi najnowszej generacji, który zaimplementowano w urządzeniu. Produkt BaByliss został wyposażony także w funkcję jonizacji, która neutralizuje elektryzowanie, co często jest problemem podczas suszenia. Już na etapie suszenia włosy stają się miękkie, gładkie i błyszczące.

Do produktu dołączone są trzy nakładki – z cienkim koncentratorem dla precyzyjnego suszenia, nakładka do precyzyjnego prostowania już na etapie suszenia, a także dyfuzor, przeznaczony do układania loków. Warto też dodać, że w urządzeniu zaimplementowano filtr redukujący hałas, przez co suszarka jest wyjątkowo cicha.

Suszarka do włosów Digital Sensor 6500E 2
Suszarka do włosów Digital Sensor 6500E 3