STADLER FORM

Oczyszcza powietrze i edukuje

„Weź głęboki oddech w przedszkolu” to inicjatywa marki Stadler Form, która ma na celu poprawę jakości powietrza tam, gdzie większość czasu spędzają nasi najmłodsi, czyli w przedszkolach.

Założeniem projektu jest także edukacja dzieci w jakże ważnym obszarze, jakim jest zdrowie i czyste powietrze. Podopieczni mają okazję dowiedzieć się o tym, co może zanieczyszczać powietrze oraz w jaki sposób można takiej sytuacji zapobiegać. Partnerami merytorycznymi akcji są organizator warsztatów eksperymentalnych – Młodzieżowe Centrum Doskonałości „GIGAnt”, a także sieć przedszkoli The English Playhouse.

Kampania społeczno-edukacyjna firmy DLF ma na celu stworzenie dogodnych warunków do edukacji w zakresie poprawy jakości powietrza. Oprócz tego firma założyła wyposażenie przedszkoli w sprzęt oczyszczający powietrze marki Stadler Form.

Kampania „Weź głęboki oddech w przedszkolu” jest przeprowadzana na terenie Warszawy. Pierwszymi placówkami, które zostały nią objęte, były przedszkola The English Playho use – one właśnie otrzymały oczyszczacze powietrza Stadler Form Viktor.

2018-06-18