PHILIPS

Oczyszczacz powietrza AC1214

Nowy oczyszczacz powietrza marki Philips to całkiem nowy wymiar oczyszczania. Urządzenie zostało wyposażone w automatyczny czujnik monitorowania powietrza o wyjątkowej dokładności.

Jest on w stanie wyłapać cząsteczki PM10 i PM2,5, a nawet te 100 razy mniejsze! Tym, co wyróżnia produkt marki Philips na rynku, jest także całkowicie automatyczny tryb monitorowania powietrza, nawet nocą. Tryb nocny został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o poprawie jakości snu. Przyczynia się do tego zwłaszcza przyciemniane światło wyświetlacza, a także niezwykle cichy dźwięk pracy. Oprócz tego w urządzeniu zastosowano system wieloetapowej filtracji, wraz z filtrem NanoProtect HEPA, który skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia, takie jak nawet bardzo drobne cząsteczki smogu (PM10 oraz PM2,5). Ponadto oczyszczacz doskonale radzi sobie z alergenami, szkodliwymi gazami, bakteriami czy wirusami. Urządzenie usuwa nawet do 99,97 proc. zanieczyszczeń o rozmiarze 0,3 mikrona, a więc jest niezwykle skuteczne. Szczególnie ważny jest fakt, że praca oczyszczacza odbywa się bez użycia jonów, ozonu oraz jakichkolwiek środków chemicznych – to niezwykle ważna informacja, zwłaszcza dla osób mających problemy zdrowotne, a także małe dzieci. Na panelu urządzenia znajduje się informacja o jakości powietrza (4 kolory: od niebieskiego – „dobra” jakość powietrza, do czerwonego – „zła”). Warto dodać, że produkt marki Philips ma atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny Pracy). Dla wygody użytkowania oczyszczaczem można sterować zdalnie – przy pomocy specjalnej aplikacji AirMatters. Telefon nie tylko pokazuje wówczas poziom cząsteczek PM2,5, i alergenów w pomieszczeniu, ale i pozwala na zmianę trybu pracy.

Oczyszczacz powietrza AC1214 2
2018-06-21