AMICA

Rodzinne gotowanie

W trakcie warszawskiego Family Fest Amica przygotowała 500 porcji świeżych soków z 43 kg pomarańczy, 45 kg jabłek oraz 10 kg marchewki, które zaserwowano uczestnikom wydarzenia.

Na warszawskim Family Fest Amica zadbała o to, aby dzieci i ich rodzice dobrze się bawili. Przygotowano świeże soki, balony wypełnione helem dla najmłodszych oraz konkurs dla rodzin.

– Spędzając czas w kuchni, zwłaszcza z dziećmi, powinniśmy pamiętać, że oprócz wartościowo spędzonych wspólnych chwil i smacznego jedzenia ważne jest także zachowanie zasad bezpieczeństwa. Amica zwraca na tę kwestię szczególną uwagę i produkuje sprzęt przystosowany do tego, aby użytkować go, kiedy w kuchni znajdują się dzieci. Chętnie też angażujemy się w inicjatywy, podczas których możemy podzielić się naszą wiedzą z zakresu bezpieczeństwa – mówi Tomasz Pietrzyk, PR manager w firmie Amica.

2018-08-08