OKK!

Projekt: Sztuka

Projekt:

Na początku marca w kameralnym domu handlowym Mysia 3, zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy, odbyła się 15. edycja spotkania OKK! design. Tym razem hasło przewodnie imprezy brzmiało – „Projekt: Sztuka”.

Podczas spotkania nie zabrakło merytorycznych rozmów o tym, co najważniejsze, we wzornictwie i architekturze. W ramach imprezy odbywały się panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych zagadnień dla branży wnętrzarskiej. Na 15. edycji OKK! design obecni byli m.in. Bogusław Barnaś, Anna Koszela, Magda Federowicz-Boule, Roland Stańczyk i Ewa Mierzejewska. Zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia dyskutowano m.in. o designie w sztuce i sztuce w designie, a także o sztuce obecnej w projektowaniu nie tylko konkretnych produktów, ale też szeroko pojętej przestrzeni publicznej. Już tradycyjnie firmy, które zdecydowały się wziąć udział w OKK! design, miały możliwość poprowadzenia krótkich prezentacji i szkoleń. W 15. edycji udział wzięli: Cosentino, Barlinek, Bo-Concept, Gala Collezione, Anwis, Profim, Everspace i PAPdeco. O innowacyjnych rozwiązaniach, jak również wyjątkowych wzorniczo produktach można było także podyskutować, odwiedzając stoiska i ekspozycje wybranych producentów, które zaaranżowano na 4. piętrze domu hadlowego Mysia 3. Dla wszystkich, którzy zdecydowali się uczestniczyć w tym szczególnym dla branży wnętrzarskiej wydarzeniu, nie brakowało upominków, konkursów i wyjątkowych niespodzianek.

2019-04-24