Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wyrusz w podróż z pasją

SIEMENS

Wyrusz w podróż z pasją z Mateuszem Kusznierewiczem

2017-07-20

Biegasz i marzysz o maratonie w Nowym Jorku? Projektujesz ubrania i chcesz odwiedzić atelier słynnego, paryskiego domu mody? A może nurkujesz i myślisz o australijskiej rafie? Przekonaj Mateusza Kusznierewicza, ambasadora konkursu Siemens Kocham TO!, że to właśnie Ty powinieneś wyjechać w podróż z pasją! 

Czytaj więcej...
Słuchawki na wakacje

HiFiMan

Słuchawki na wakacje

2017-07-05

Z okazji trwających wakacji firma Rafko Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki HiFiMan w Polsce, poinformowała o wprowadzeniu promocyjnych cen na niektóre modele tego producenta.

Czytaj więcej...
Głośnik Heos 1 HS2 w prezencie

DENON

Głośnik Heos 1 HS2 w prezencie

2017-07-04

Firma Horn Distribution, polski dystrybutor sprzętu marki Denon, przygotowała dla klientów wyjątkową promocję. Kupując głośnik multiroom Heos 1 HS2 w zestawie z amplitunerem Denona, drugi egzemplarz głośnika można otrzymać w prezencie.

Czytaj więcej...
Seria Wireless w letniej promocji

DEFINITIVE TECHNOLOGY

Seria Wireless w letniej promocji

2017-07-04

Firma Rafko Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel marki Definitive Technology w Polsce, poinformowała o wprowadzeniu promocji cenowej na modele z serii Wireless tego amerykańskiego producenta sprzętu audio.

Czytaj więcej...
Smoothie maker

GORENJE

Smoothie maker gratis!

2017-07-03

W ramach aktualnej akcji promocyjnej na lodówki słoweńskiego producenta każdy, kto kupi objety nią model, może otrzymać praktyczny smoothie maker graits.

Czytaj więcej...
Ciesz się

NESPRESSO

Ciesz się nagrodami

2017-07-03

Do 20 sierpnia br. klienci mogą skorzystać z promocji na ekspresy marki Nespresso. Przy zakupie wybranego modelu można otrzymać wiele ciekawych nagród.

Czytaj więcej...
Kup dwa,

TEFAL

Kup dwa, a dostaniesz trzy

2017-07-03

Od 8 maja 2017 r. w wybranych kanałach dystrybucji trwa promocja marki Tefal pod hasłem „2 + 1”. Przy zakupie dwóch dowolnych akcesoriów można zdobyć dodatkowy element gratis.

Czytaj więcej...
Oferta promocyjna

TEKA

Oferta promocyjna z gratisami

2017-07-03

W ramach nowego katalogu promocyjnego klienci mogą zakupić produkty marki Teka w nieco niższych niż zwykle cenach. Dodatkowo w ramach promocji można otrzymać komplet ręczników marki Zwoltex gratis.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket