Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

OKK! design zawsze w trendach

OKK! design

OKK! design zawsze w trendach – relacja z 12. edycji

2017-09-18

Za nami kolejne spotkanie w ramach OKK! design – renomowanego cyklu konferencji, dedykowanych architektom, projektantom wnętrz oraz wszystkim osobom związanym z branżą wnętrzarską. Tematyka 12. edycji skupiała się na tym, co modne, ciekawe i najbardziej pożądane w świecie wyposażenia wnętrz. Rozważano o tym, jak rodzą się i dojrzewają trendy i czy dobry design może mieć termin ważności. Jak zwykle nie zabrakło interesujących prelekcji, inspirujących rozmów, a także kilku premier i smacznych niespodzianek.

Czytaj więcej...
Prezentuje telewizory

TCL

Prezentuje telewizory serii C70

2017-07-28

Podczas zorganizowanej w Warsaw Spire konferencji prasowej firma TCL Polska zaprezentowała nową linię telewizorów – C70.

Czytaj więcej...
Edukuje, jak nie marnować

SAMSUNG

Edukuje, jak nie marnować jedzenia

2017-07-28

Podczas ostatniego spotkania w pełnej uroku części Warszawy, przy Kamiennych Schodkach na Starym Mieście mogliśmy przekonać się, jak ogromnym problemem jest marnowania żywności w Polsce.

Czytaj więcej...
Zwiedziliśmy fabrykę

BOSCH

Zwiedziliśmy fabrykę i centrum R&D

2017-07-28

Podczas wizyty w Bad Neustadt, w Niemczech odwiedziliśmy zautomatyzowaną halę produkcyjną, która od 1974 r. nieprzerwanie wytwarza silniki i odkurzacze dla marek Bosch i Siemens.

Czytaj więcej...
Partnerem podczas pokazu

REMINGTON

Partnerem podczas pokazu Mariusza Przybylskiego

2017-07-20

Marka Remington była partnerem podczas ostatniego pokazu mody Mariusza Przybylskiego, który odbył się 23 czerwca w warszawskim Forcie Sokolnickiego.

Czytaj więcej...
Targi w Darłowie

RTVInfoAGD.pl

Targi w Darłowie

2017-07-13

Firma RTV Info AGD rośnie w siłę! Jeszcze w 2009 r., kiedy tworzono spółkę, mało kto wierzył, że firma utrzyma się na tak trudnym rynku, zważywszy, że rodzimy kanał dystrybucji od dawna już konstytuował się, gubiąc po drodze i skazując na niebyt wiele znanych i uznanych w owym czasie firm.

Czytaj więcej...
Oficjalna premiera nowej linii

DE DIETRICH

Oficjalna premiera nowej linii w Pradze

2017-07-06

Zaproszeni przez oficjalnego dystrybutora w Polsce produktów marki De Dietrich, firmę Elmax z Czech, postanowiliśmy wybrać się do wyjątkowo pięknej i klimatycznej Pragi. To tutaj odbyła się prezentacja najnowszej linii do zabudowy francuskiej marki, dostępnej w czterech odcieniach: Absolute Black, Pure White, Platinum oraz Iron Grey.

Czytaj więcej...
Z troską o

PHILIPS

Z troską o przyszłe matki

2017-07-03

Pod koniec maja br. mieliśmy okazję świętować wspólnie z… paniami w ciąży i uznanym producentem nie tylko sprzętu AGD, ale także urządzeń medycznych czy oświetlenia wyjątkowy dzień – Dzień Matki. Philips zaaranżował tego dnia spotkanie w swojej siedzibie przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket