Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Targi Światło i

Targi Światło i Elektrotechnika

2018-02-13

W Warszawie w centrum Expo XXI odbyły się XXVI Międzynarodowe Targi Światło, razem z XVI Międzynarodowymi Targami Elektrotechnika, w ramach których odbyła się także wystawa Teletechnika.

Czytaj więcej...
Śniadanie w aromatycznych

SAECO

Śniadanie w aromatycznych oparach kawy

2018-02-06

O kawie powiedziano do tej pory tak wiele, że zdawałoby się, że nic więcej powiedzieć już się nie da. Tymczasem wciąż odkrywamy nowe jej tajemnice, a naukowcy, lekarze, dietetycy spierają się o nowe fakty związane z działaniem tej magicznej substancji na organizm człowieka.

Czytaj więcej...
Electronics Show

PTAK WARSAW EXPO

Electronics Show – nowe, ważne targi

2018-02-02

W dniach od 13 do 15 kwietnia 2018 r. na terenach Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo odbędą się po raz pierwszy międzynarodowe targi elektroniki użytkowej Electronics Show. Nie zabraknie czołowych w Polsce marek, innowacyjnych urządzeń oraz wielu instytucji i znanych osobistości. Organizatorzy podkreślają, że formuła imprezy będzie innowacyjna i wyjątkowa.

Czytaj więcej...
Prezentuje Star Wars

SAMSUNG

Prezentuje Star Wars POWERbot

2018-01-11

Cook Story by Samsung to nie tylko miejsce kulinarnych spotkań i warsztatów. To także przestrzeń, w której mają miejsce wyjątkowe premiery czy ciekawe pokazy. I do takich zaliczyć należy oficjalną premierę robotów sprzątających Star Wars POWERbot.

Czytaj więcej...
Świąteczne warsztaty kulinarne

KOHERSEN

Świąteczne warsztaty kulinarne

2018-01-10

Spółka DLF jest przedstawicielem nie tylko znanej i cenionej marki iRobot, ale także wielu innych godnych zainteresowania brandów. Zaliczyć do nich należy markę Kohersen, która ma w portfolio wielofunkcyjny robot kuchenny Mycook i która rozpoczęła współpracę ze znanym studiem kulinarnym CookUp.

Czytaj więcej...
Pierwsza „inteligentna”

BABYLISS PARIS

Pierwsza „inteligentna” linia do stylizacji

2018-01-10

BaByliss Paris to synonim sprawdzonych, funkcjonalnych i pięknych stylistycznie urządzeń przeznaczonych dla pań do stylizacji włosów, ale nie tylko. Firma od lat rozpieszcza kobiety swoimi przemyślanymi produktami i wyjątkowymi innowacjami. Na przełomie roku BaByliss Paris zafundował zarówno klientom, jak i branży prawdziwą rewelację!

Czytaj więcej...
Spektakularne sukcesy,

HORN DISTRIBUTION

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości

2018-01-10

Tegoroczna wystawa Audio Video Show & Smart Home była dla firmy Horn i jej wielu uznanych marek nad wyraz wyjątkowa. I to z wielu względów. Horn nie tylko zaskoczył największą liczbą ekspozycji i pokazał największą liczbę marek, ale i wszystkim jej pokazom towarzyszyły najznamienitsze osobistości świata audio oraz najbardziej wyrafinowany sprzęt.

Czytaj więcej...
Szkoli i

AMICA

Szkoli i poprawia nastrój!

2018-01-09

Na jesienną chandrę jest wiele sposobów. Ale chyba najlepszymi są pyszne jedzenie i spotkanie w miłym, energetycznym towarzystwie. I właśnie tego nie zabrakło podczas ostatniego spotkania z przedstawicielami marki Amica, którzy zaprosili dziennikarzy i blogerów do udziału w warsztatach w studio Polish Your Cooking przy Długiej 44/50 w Warszawie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket