Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Partnerem podczas pokazu

REMINGTON

Partnerem podczas pokazu Mariusza Przybylskiego

2017-07-20

Marka Remington była partnerem podczas ostatniego pokazu mody Mariusza Przybylskiego, który odbył się 23 czerwca w warszawskim Forcie Sokolnickiego.

Czytaj więcej...
Targi w Darłowie

RTVInfoAGD.pl

Targi w Darłowie

2017-07-13

Firma RTV Info AGD rośnie w siłę! Jeszcze w 2009 r., kiedy tworzono spółkę, mało kto wierzył, że firma utrzyma się na tak trudnym rynku, zważywszy, że rodzimy kanał dystrybucji od dawna już konstytuował się, gubiąc po drodze i skazując na niebyt wiele znanych i uznanych w owym czasie firm.

Czytaj więcej...
Oficjalna premiera nowej linii

DE DIETRICH

Oficjalna premiera nowej linii w Pradze

2017-07-06

Zaproszeni przez oficjalnego dystrybutora w Polsce produktów marki De Dietrich, firmę Elmax z Czech, postanowiliśmy wybrać się do wyjątkowo pięknej i klimatycznej Pragi. To tutaj odbyła się prezentacja najnowszej linii do zabudowy francuskiej marki, dostępnej w czterech odcieniach: Absolute Black, Pure White, Platinum oraz Iron Grey.

Czytaj więcej...
Z troską o

PHILIPS

Z troską o przyszłe matki

2017-07-03

Pod koniec maja br. mieliśmy okazję świętować wspólnie z… paniami w ciąży i uznanym producentem nie tylko sprzętu AGD, ale także urządzeń medycznych czy oświetlenia wyjątkowy dzień – Dzień Matki. Philips zaaranżował tego dnia spotkanie w swojej siedzibie przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie.

Czytaj więcej...
10-lecie programu

ELEKTROEKO

10-lecie programu "Moje miasto bez elektrośmieci"

2017-07-03

W ratuszu Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy miała miejsce jubileuszowa konferencja prasowa, podsumowująca dekadę funkcjonowania programu „Moje miasto bez elektrośmieci”.

Czytaj więcej...
Debiutuje na polskim rynku

NUBIA

Debiutuje na polskim rynku w dystrybucji Nelro Data

2017-07-03

Nubia to stosunkowo młoda marka smartfonów, jednak z interesującą ofertą i nie ma w tym nic dziwnego – w końcu jednym z jej współwłaścicieli jest koncern ZTE. W Polsce oficjalnym dystrybutorem marki jest Nelro Data SA, spółka również młoda, jednak niezwykle dynamicznie rozwijająca się, czego potwierdzeniem niech będzie przekroczenie w zeszłym roku miliarda złotych obrotu.

Czytaj więcej...
Grupa Bosch prezentuje

BOSCH

Grupa Bosch prezentuje wyniki finansowe

2017-07-03

Podczas dorocznej konferencji prasowej grupa Bosch zaprezentowała swoje wyniki finansowe oraz opowiedziała o dalszych perspektywach rozwoju.

Czytaj więcej...
Beurer Open House Tour

BEURER

Beurer Open House Tour 2017

2017-07-02

Na przełomie maja i czerwca br. zaproszeni goście mogli oglądać specjalnie przygotowaną ekspozycję marki Beurer, na której znalazła się niemal cała imponująca oferta niemieckiego producenta. Warto dodać, że spotkanie było częścią międzynarodowej akcji „Beurer Open House Tour 2017”, która oprócz Warszawy odbyła się niedawno także w Helsinkach czy Sztokholmie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket