Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Amica Vit Control Plus

AMICA

Amica Vit Control Plus - świeżość do 3x dłużej

2017-06-20

Jak zachować świeżość warzyw i owoców nawet do trzydziestu dni? Odpowiedzią na to pytanie są nowe modele lodówek Amica Vit Line, które zostały wyposażone w pojemnik Vit Control Plus. Rozwiązanie to pozwala znacznie dłużej utrzymać świeżość i wartości odżywcze przechowywanych produktów.

Czytaj więcej...
System Aroma Balance

NIVONA

System Aroma Balance – więcej aromatu, więcej smaku

2017-06-18

Aromatyczna, pobudzająca, czysta radość życia. Kawa to najbardziej lubiany napój pobudzający na świecie, jak również radosna część naszej kultury. Zapoczątkowała wiele różnych stylów, sposobów przygotowania i preferencji zarówno w Polsce, jak i innych regionach świata. Kawa zyskała sobie mnóstwo zwolenników – to dzięki niej każdego ranka mamy energię do działania. W ciągu dnia odrywamy się od codziennych obowiązków, by delektować się zarówno smakiem, jak i aromatem ulubionego napoju. Nie tylko stawia nas na nogi, ale jest również pretekstem do spotkań towarzyskich. A dzięki ziarnom, z których powstaje, można odkryć całą różnorodność jej smaków.

Czytaj więcej...
Słuchawki Signature Studio.

ULTRASONE

Słuchawki Signature Studio. Do studia nagrań i nie tylko

2017-06-17

Oferta modeli firmy Ultrasone powiększyła się o nauszny model Signature Studio – solidnie zbudowane zamknięte słuchawki, oferujące bardzo dobrej jakości brzmienie i komfort użytkowania.

Czytaj więcej...
Telewizor UN HD32013T.

OPTICUM

Telewizor UN HD32013T. Niewielki telewizor z tunerem satelitarnym

2017-06-17

Ten 32-calowy telewizor ma wbudowany potrójny tuner telewizji: satelitarnej DVB-S2, naziemnej DVB-T2 i kablowej DVB-C.

Czytaj więcej...
Nowe produkty dla całego

ZORTRAX

Nowe produkty dla całego ekosystemu

2017-06-16

Nowa drukarka 3D, materiały i zupełnie nowa odsłona autorskiego oprogramowania – to nowości od Zortrax, które zostały zaprezentowane podczas konferencji Zortrax Experience w Olsztynie.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik CR1151.

CAMRY

Radioodbiornik CR1151. Obudowa w stylu retro

2017-06-16

Do oferty sprzętu marki Camry dołączył nowy radioodbiornik analogowy CR1151. Urządzenie, zamknięte w minimalistycznej obudowie w stylu retro, może być doskonałym elementem wystroju domowego wnętrza, np. kuchni czy sypialni.

Czytaj więcej...
Telewizor Ultra HD

JVC

Telewizor Ultra HD LT-43VU83

2017-06-16

LT-43VU83 to telewizor o przekątnej 43 cali wyposażony w tunery DVB- 2, DVB-C i DVB-T.

Czytaj więcej...
Nowa linia zmywarek

HOTPOINT

Nowa linia zmywarek

2017-06-15

Marka Hotpoint w czerwcu br. wprowadzi na polski rynek nową linię szerokich zmywarek premium (60 cm). W ofercie znajdzie się ponad 16 nowych modeli – zarówno wolnostojących, jak i do zabudowy. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką oszczędnością energetyczną A++ oraz licznymi udogodnieniami technologicznymi, takimi jak wykorzystanie silników inwerterowych czy funkcja Zone Wash 3D.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2016 InfoMarket