Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wzmacniacz

ARCAM

Wzmacniacz SA30

2019-09-02

Hi-endowe stereo w klasie G

Firma Arcam, jedna z najbardziej znanych i cenionych brytyjskich marek w branży audio, wprowadziła do oferty wzmacniacz zintegrowany, który stał się jednocześnie jej „topowym” produktem. Jak podkreślał Scott Campbell, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Arcam – model SA30 reprezentuje nowy punkt odniesienia w dziedzinie wzmacniaczy stereofonicznych Arcama.

Czytaj więcej...
Radioodbiornik

SHARP

Radioodbiornik DR-P355

2019-09-02

Wnawiązaniu do klasyki

Firma Sharp ma w ofercie radioodbiornik DR-P355. Urządzenie zostało zamknięte w stylowej drewnianej obudowie i swoim wzornictwem nawiązuje do klasycznych radioodbiorników, produkowanych jeszcze w XX w.

Czytaj więcej...
Radioodtwarzacz

VORDON

Radioodtwarzacz AC-8202A

2019-09-02

W podróż z Androidem

W ofercie firmy Vordon dostępny jest funkcjonalny 1-DIN-owy radioodtwarzacz samochodowy z wysuwanym 7-calowym ekranem dotykowym. Tym, co wyróżnia model AC-8202A na tle wielu innych urządzeń, jest przede wszystkim obecność systemu Android.

Czytaj więcej...
Głośnik

CREATIVE

Głośnik Muvo Play

2019-09-02

Wodoodporna konstrukcja

Oferta firmy Creative powiększyła się o nowy głośnik bezprzewodowy – Muvo Play. To kompaktowe urządzenie jest na tyle „mocne”, że sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i podczas domowych imprez, także tych przy basenie.

Czytaj więcej...
Amplituner

DENON

Amplituner DRA-800H

2019-09-02

Stereofonicznie w systemie Heos

Denon to nie tylko zaawansowane amplitunery do systemów kina domowego, ale też funkcjonalne modele do zestawów stereofonicznych. Potwierdza to nowy model w ofercie tego producenta – DRA-800H, kompatybilny z systemem multiroom Heos.

Czytaj więcej...
Końcówki mocy

ANTHEM

Końcówki mocy MDX-16 i MDX-8

2019-09-02

Zaawansowane wzmocnienie strefowe

Firma Anthem wprowadziła do oferty dwa modele końcówek mocy z serii MDX, na bazie których można wygodnie budować nawet najbardziej zaawansowane systemy multiroom. Modele MDX-16 i MDX-8 zostały wyposażone m.in. w najnowszy system korekcji akustyki marki Anthem, czyli ARC Genesis.

Czytaj więcej...
Dekoder

CYFROWY POLSAT

Dekoder OTT Evobox Stream

2019-09-02

Telewizja internetowa OTT

Evobox Stream to drugi dekoder, po Evobox IP Cyfrowego Polsatu, który nie potrzebuje anteny satelitarnej do odbioru kanałów telewizyjnych.

Czytaj więcej...
Telewizory Ultra HD

TCL

Telewizory Ultra HD z serii EP68

2019-09-02

Sterowanie głosowe i Asystent Google

W średniej klasie telewizorów marki TCL wprowadzano po raz pierwszy system HDR Dolby Vision i możliwość odtwarzania dźwięku Dolby Atmos, także w wersji wirtualnej – przez głośniki telewizora.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket