Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Sprzęt AGD na

SAMSUNG

Sprzęt AGD na urlopie

2017-07-20

Okres wakacji to czas odpoczynku i planowania letnich wyjazdów. To też moment, w którym na dłużej zostawiamy puste mieszkania. By spokojnie relaksować się z dala od codziennych stresów i obowiązków domowych, pamiętajmy, by przed wyjazdem odpowiednio przygotować dom i sprzęt do naszej nieobecności. Unikniemy dzięki temu niepotrzebnych nerwów, ale i zmniejszymy rachunki za prąd. O czym zatem nie możemy zapominać?

Czytaj więcej...
Sposób na kuchnię

MAX KUCHNIE

Sposób na kuchnię w stylu skandynawskim

2017-07-20

Od pewnego czasu panuje moda na jasne, nowoczesne, przestronne wnętrza kuchenne. Wszędzie panują biele, beże oraz szarości.

Czytaj więcej...
Wyrusz w podróż z pasją

SIEMENS

Wyrusz w podróż z pasją z Mateuszem Kusznierewiczem

2017-07-20

Biegasz i marzysz o maratonie w Nowym Jorku? Projektujesz ubrania i chcesz odwiedzić atelier słynnego, paryskiego domu mody? A może nurkujesz i myślisz o australijskiej rafie? Przekonaj Mateusza Kusznierewicza, ambasadora konkursu Siemens Kocham TO!, że to właśnie Ty powinieneś wyjechać w podróż z pasją! 

Czytaj więcej...
Zlewozmywak i spółka

BLANCO

Zlewozmywak i spółka – przydatne akcesoria i dodatki

2017-07-20

Zlewozmywak to także bateria, korek i inne akcesoria, które ułatwią nam pracę w kuchni. Podpowiadamy, w co warto zainwestować, jakie wybrać produkty i na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Pamiętajmy, że na perfekcję działania mają wpływ szczegóły.

Czytaj więcej...
Smart Living,

YALE

Smart Living, czyli technologia oswojona

2017-07-20

W 2015 roku na jedną osobę przypadały niemal cztery urządzenia komunikujące się w jakikolwiek sposób z siecią. W 2020 roku każdy z nas będzie korzystać już prawie z siedmiu, co w przypadku populacji liczącej prawie osiem miliardów da oszałamiający wynik pięćdziesięciu miliardów urządzeń. Jak mądrze wykorzystać potencjał technologii smart, która nieodwołalnie zajmuje w naszym życiu coraz ważniejsze miejsce?

Czytaj więcej...
Wysublimowany podmuch

STADLER FORM

Wysublimowany podmuch powietrza

2017-07-19

W trwającym sezonie letnim, jak co roku będziemy poszukiwać wytchnienia od wysokich temperatur, które są szczególnie dokuczliwe dla osób pracujących bądź spędzających czas w mieście, w czterech ścianach. Zimna kąpiel, klimatyzatory, chłodne napoje czy odpowiednie zaciemnienie pokoju to sposoby na wszechobecny skwar. Jednak powszechnym i najprostszym remedium pozostaje wentylator wprawiający w ruch powietrze w zamkniętym pomieszczeniu. Naprzeciwko oczekiwaniom, z bogatą ofertą wentylatorów, wychodzi szwajcarska firma Stadler Form.

Czytaj więcej...
Wyrafinowana kuchnia

MAX KUCHNIE

Wyrafinowana kuchnia w stylu wiktoriańskim

2017-07-19

Dziś pod lupę weźmiemy styl, który wywodzi się z Wielkiej Brytanii. Oczywiście mowa o stylu wiktoriańskim, czyli nieco wyrafinowanej aranżacji kuchennego wnętrza. Ten specyficzny styl da się lubić, jednak należy go odpowiednio dopracować. Urządzając kuchnię w tym stylu należy przestrzegać kilku zasad i kierować się pewnymi trendami. Jesteście ciekawi naszego sposobu na urządzenie kuchni w stylu wiktoriańskim? Zapraszamy do dalszej części artykułu.

Czytaj więcej...
Nabywa europejską firmę

ELECTROLUX

Nabywa europejską firmę Best

2017-07-19

Electrolux ogłosił niedawno, że doszedł do porozumienia w sprawie nabycia firmy Best, europejskiego producenta nowoczesnych i designerskich okapów kuchennych. Dzięki temu przejęciu Electrolux będzie w stanie zaoferować kompleksowe portfolio produktów kuchennych do zabudowy oraz utrzymać długoterminowy, zyskowny wzrost w regionie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket