Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Stereo cyfrowe

Stereo cyfrowe i analogowe

2018-07-10

Systemy stereofoniczne, mimo że nie tak funkcjonalne jak zestawy kina domowego, to jednak wielu użytkownikom wydają się wręcz niezastąpione do odtwarzania muzyki w domowym salonie czy specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu odsłuchowym.

Czytaj więcej...
Michał Kanownik

ZIPSEE

Michał Kanownik ponownie w zarządzie Digital Europe

2018-07-10

Prezes związku Cyfrowa Polska Michał Kanownik będzie przez kolejne dwa lata pełnił funkcję członka zarządu Digital Europe, największej europejskiej organizacji reprezentującej przedsiębiorców z całego kontynentu.

Czytaj więcej...
Realizuje strategię

AB

Realizuje strategię zdywersyfikowanego rozwoju

2018-07-10

W trzecim kwartale roku finansowego 2017/2018, tożsamym z pierwszym kwartałem kalendarzowym roku 2018, grupa AB zanotowała stabilne przychody ze sprzedaży o wartości 1,8 mld zł rok do roku.

Czytaj więcej...
DEKRA kontroluje

SAMSUNG

DEKRA kontroluje serwisy Samsunga

2018-07-10

Samsung Electronics podpisał 3-letnią umowę z firmą DEKRA. W ramach zawartego kontraktu zobowiązana jest ona do prowadzenia regularnych audytów autoryzowanych placówek serwisowych Samsunga we wszystkich oddziałach firmy w Europie.

Czytaj więcej...
Prezentuje nowości

QNAP

Prezentuje nowości na Computex 2018

2018-07-10

Firma QNAP przedstawiła na tegorocznych targach Computex m.in. nowe modele serwerów NAS, a także usługi NAS i rozwiązania z dziedziny sztucznej inteligencji prezentujące zaangażowanie firmy w rozwój SI.

Czytaj więcej...
Nagroda „Miele One To Watch 2018”

MIELE

Nagroda „Miele One To Watch 2018”

2018-07-05

Restauracja SingleThread w hrabstwie Sonoma w Kaliforni zdobyła tytuł „Miele One To Watch” w ramach konkursu „The World’s 50 Best Restaurants”. To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie świata łączy w sobie koncepcję wiejskiej gospody i restauracji i oparte jest na etosie japońskiego omotenashi – ducha bezinteresownej gościnności.

Czytaj więcej...
Zmiany na jubileusz

APPLiA Polska/CECED

Zmiany na jubileusz

2018-07-05

W tym roku CECED obchodzi 60-lecie istnienia. Z tej okazji stowarzyszenie zdecydowało się na… odświeżenie swojego wizerunku, z którym wiąże się również zmiana nazwy. Wszystko po to, aby móc jak najlepiej reprezentować europejski sektor sprzętu AGD.

Czytaj więcej...
Rozmowy ekspertów

IFA

Rozmowy ekspertów podczas Global Markets

2018-07-05

IFA Global Markets to impreza o charakterze targowo-wystawienniczym, przeznaczona m.in. dla dostawców, producentów komponentów oraz firm OEM i ODM. Podczas niej odbywają się tzw. Expert Talks, czyli panele dyskusyjne poruszające ważne dla branży tematy.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket