Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Dzień osób sprzątających zawodowo

KAERCHER

Dzień osób sprzątających zawodowo pierwszy raz obchodzony w Polsce – dzięki Kaercher

2019-11-04

16 października obchodzono w ponad 20 krajach świata i po raz pierwszy w Polsce szczególne święto. Był to Thank Your Cleaner Day – dzień wdzięczności osobom zawodowo dbającym o czystość.

Czytaj więcej...
Integracja ze Snapchatem

SPOTIFY

Integracja ze Snapchatem

2019-10-30

Za pośrednictwem Spotify możemy słuchać muzyki i podcastów w dowolnym miejscu i czasie. Z kolei Snapchat pozwala informować naszych znajomych na bieżąco o wydarzeniach z naszego życia. Dzięki połączeniu możliwości tych dwóch aplikacji użytkownicy mogą udostępniać utwory odsłuchiwane w aplikacji.

Czytaj więcej...
Testy HbbTV

GRUPA POLSAT

Testy HbbTV w ramach DVB-T

2019-10-30

Cyfrowy Polsat i Telewizja Polsat prowadzą testy możliwości usług hybrydowych w ramach telewizji naziemnej. Zostaną również przeprowadzone testy techniczne mające na celu zwiększenie zasięgu MUX4.

Czytaj więcej...
Głośniki Bluetooth

RUARK AUDIO

Głośniki Bluetooth z nagrodą

2019-10-30

Model MR1 MK2 marki Ruark Audio został wyróżniony nagrodą w kategorii „Best desktop speakers 2019” w tegorocznej edycji plebiscytu „What Hi-Fi? Awards” cenionego na rynku audio-wideo brytyjskiego magazynu.

Czytaj więcej...
Wymagania

CTA

Wymagania dla 8K Ultra HD

2019-10-30

Stowarzyszenie Consumer Technology Association (CTA) ogłosiło wymagania i logo dla telewizorów 8K Ultra High Definition (UHD) do użytku od 2020 r.

Czytaj więcej...
Nowe

TAGA HARMONY

Nowe logo marki

2019-10-30

TAGA Harmony, polski producent kolumn głośnikowych i elektroniki audio, zmienia identyfikację wizualną marki. Odzwierciedleniem tego jest nowy logotyp, który odwołuje się do koncepcji stale przyświecającej marce – nieustannego dążenia do doskonałości.

Czytaj więcej...
Wyróżnienia

TCL

Wyróżnienia na targach IFA Berlin 2019

2019-10-30

Znany chiński producent telewizorów – TCL otrzymał 8 wyróżnień, nie tylko za telewizory, ale także za produkty audio i pralki.

Czytaj więcej...
Inteligentni asystenci

TRANSPARENCY MARKET RESEARCH

Inteligentni asystenci w urządzeniach domowych

2019-10-30

Transparency Market Research przeprowadziło badanie, które wykazało, że globalny rynek „inteligentnych” asystentów urządzeń wbudowanych zyskuje na popularności.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket