Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

„Ostra promocja” po raz drugi!

FRANKE

„Ostra promocja” po raz drugi!

2018-05-11

Tylko do końca sierpnia 2018 r. można skorzystać z drugiej edycji „Ostrej promocji”. Jak zauważa sam producent, ubiegłoroczna kampania promocyjna spotkała się z bardzo pozytywnymi reakcjami ze strony klientów.

Czytaj więcej...
Premiery Franke podczas

FRANKE

Premiery Franke podczas EuroCucina 2018

2018-04-24

Co dwa lata, kwiecień w Mediolanie upływa pod znakiem Międzynarodowego Salonu EuroCucina, gdzie spotykają się wszyscy producenci urządzeń, mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Tegoroczna wystawa będzie miejscem spektakularnych premier urządzeń kuchennych Franke, z kategorii okapów, płyt grzewczych, piekarników oraz zlewozmywaków kuchennych.

Czytaj więcej...
Niedawem premiera

Niedawem premiera "InfoMarket - SMK"!

2018-04-24

Niebawem w Państwa ręce trafi najnowsze wydanie wnętrzarskie poświęcone wyposażeniu kuchni i salonu. 

Czytaj więcej...
Kompaktowa

ZAJC KUCHNIE

Kompaktowa kuchnia

2018-04-17

Niewielki, kompaktowy zestaw mebli marki ZAJC intryguje oryginalnym kolorem frontów. Ergonomiczne rozplanowanie kuchni, wyposażonej we wszystkie niezbędne urządzenia, ułatwia szybkie przygotowywanie posiłków.

Czytaj więcej...
USM kreatywne rozwiązanie

USM kreatywne rozwiązanie dla domu

2018-04-17

Modułowe meble USM wyprzedziły czasy, w których je zaprojektowano.  Pomysł łączenia metalowych ścianek za pomocą opatentowanego kulkowego łącznika ma już ponad 50 lat, jednak nie stracił nic ze swej świeżości. 

Czytaj więcej...
„Wchodzimy w relacje

STUDIO ORGANIC

„Wchodzimy w relacje z naturą”

2018-04-17

Kontakt z przyrodą ma bardzo dobry wpływ na nasze samopoczucie. Uspokaja, wycisza, pozwala odzyskać energię po męczącym dniu. Zorganizowanie relaksacyjnej przestrzeni, umożliwiającej odpoczynek blisko natury jest możliwe nawet w mieście. Wystarczy stworzyć przemyślany projekt, który uwzględni nie tylko wnętrze domu, ale również otaczający krajobraz.

Czytaj więcej...
Grynasz Studio na SoloneSatellite

GRYNASZ STUDIO

Grynasz Studio na SoloneSatellite w Mediolanie!

2018-04-09

Grynasz Studio to pracownia wielokrotnie doceniana na rynku międzynarodowym. Projekty Marty Niemywskiej-Grynasz i Dawida Grynasza były częścią wielu znaczących wydarzeń, m. in. Expo Milano, Triennale International Exhibition Milan, London Design Fair czy Tokyo Design Week. Wyjątkowy design, tworzony przez Polaków, został dostrzeżony również przez organizatorów prestiżowej wystawy SoloneSatellite w Mediolanie.

Czytaj więcej...
Kuchenna ewolucja –

COMITOR

Kuchenna ewolucja – w jakim kierunku powinna podążać?

2018-04-09

Rozbudowane interfejsy, sterowanie smartfonem, pełna automatyzacja, ekologia…. Kuchnia smart? Czym właściwie jest i w jakim kierunku powinna podążać? Jak stworzyć strefę kuchenną, która będzie inteligentna, multizadaniowa, a jednocześnie pozostanie prosta w obsłudze i bliska jej użytkownikom?

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket