Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Dzień osób sprzątających zawodowo

KAERCHER

Dzień osób sprzątających zawodowo pierwszy raz obchodzony w Polsce – dzięki Kaercher

2019-11-04

16 października obchodzono w ponad 20 krajach świata i po raz pierwszy w Polsce szczególne święto. Był to Thank Your Cleaner Day – dzień wdzięczności osobom zawodowo dbającym o czystość.

Czytaj więcej...
Doceniony

KAERCHER

Doceniony za wzornictwo

2019-10-30

Jedno z najbardziej prestiżowych międzynarodowych wyróżnień w świecie wzornictwa przemysłowego – „iF Design 2019” – trafiło do dwóch produktów niemieckiego giganta.

Czytaj więcej...
Horst W. Garbrecht mianowany na Dyrektora Operacyjnego (COOE) KOKI Holdings

HIKOKI METABO

Horst W. Garbrecht mianowany na Dyrektora Operacyjnego (COOE) KOKI Holdings

2019-10-07

Horst Garbrecht został Dyrektorem Operacyjnym (COOE) KOKI Holdings w Europie, japońskiej matki spółki Metabo. Przyjął tę rolę równolegle ze swoją funkcją Prezesa Zarządu Metabo GmbH z siedzibą w Nürtingen.

Czytaj więcej...
Rozłupywanie

ŁUPARKI I ROZDRABNIARKI

Rozłupywanie i rozdrabnianie drewna

2019-10-07

Podczas przydomowych prac, zwłaszcza jesienną porą, przydatne mogą okazać się takie maszyny jak łuparka czy rozdrabniarka. Ta pierwsza wyręczy nas w rąbaniu drewna, które może na zimę przydać się na opał czy też do kominka. Druga ułatwi pracę zwłaszcza podczas pielęgnacji ogrodowej przestrzeni. Pozwoli szybko i bez większego wysiłku pozbyć się nadmiaru gałęzi, zdrewniałych łodyg czy korzeni.

Czytaj więcej...
Regulacje prawne dotyczące pożyczki

Regulacje prawne dotyczące pożyczki

2019-10-07

Konsumenci często korzystają z pożyczek. Jest to szybki i prosty sposób pozyskania pieniędzy na zakup określonych rzeczy. Na rynku jest bardzo wiele ofert z których konsument może skorzystać. Zawsze jednak trzeba zwrócić szczególną uwagę na treść umowy pożyczki w której określone są warunki na jakich pożyczamy pieniądze.

Czytaj więcej...
Latarki i lampy

OŚWIETLENIE

Latarki i lampy w różnych zastosowaniach

2019-10-07

Przenośne lampy i latarki zasilane przewodowo i bezprzewodowo z baterii lub akumulatorów umożliwiają oświetlenie trudno dostępnych miejsc w wielu miejscach w warsztacie, na budowie czy w pracach domowych.

Czytaj więcej...
Bezpieczna praca

ODZIEŻ ROBOCZA

Bezpieczna praca z odzieżą roboczą

2019-10-07

Już dawno minęły czasy, gdy odzież robocza stanowiła ekstrawagancję, a obraz fachowca stanowił mężczyzna w wytartych dżinsach i flaneli. Dziś odpowiednia odzież robocza zapewnia nie tylko komfortową i bezpieczną pracę. Przede wszystkim jest niezwykle praktyczna, a dobrze ubrany pracownik to także wizytówka fi rmy.

Czytaj więcej...
Przenośne ciepło

NAGRZEWNICE

Przenośne ciepło – zastosowanie nagrzewnic mobilnych

2019-10-07

Mają one wiele dziedzin zastosowań – od niewielkich pomieszczeń, jak biura w terenie, warsztaty i garaże, budownictwo, produkcja i logistyka, rolnictwo, po imprezy plenerowe. Korzystają z nich wojsko i służby ratunkowe.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket