Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Trendy kształtujące

INNOGY POLSKA

Trendy kształtujące rynek nieruchomości

2018-09-18

innogy Polska we współpracy ze SpotData przygotowała raport „Stan rozgrzania. Rynek nieruchomości na tle trendów gospodarczych w Polsce” na temat obecnego stanu i perspektyw dla rynku nieruchomości komercyjnych w odniesieniu do trendów gospodarczych.

Czytaj więcej...
Inteligentne

SIGNIFY

Inteligentne oświetlenie domu

2018-09-18

Inteligentne oświetlenie domu stało się jeszcze bardziej inteligentne dzięki obszernej aktualizacji aplikacji Philips Hue.

Czytaj więcej...
Duże wolumeny na aukcje OZE

IEO

Duże wolumeny na aukcje OZE również w 2019 r.

2018-09-18

14 września zostały ogłoszone pierwsze aukcje OZE, ale wyłącznie dla instalacji istniejących. Na aukcje OZE dla nowych instalacji, w tym fotowoltaicznych musimy jeszcze poczekać.

Czytaj więcej...
Koniec

SIGNIFY

Koniec żarówek halogenowych

2018-09-18

1 września 2018 roku wejdzie w życie zakaz wprowadzania na rynek Unii Europejskiej halogenowych źródeł światła w kształcie tradycyjnej żarówki, kulki oraz świeczki. Będzie to stanowić ogromną zmianę dla gospodarstw domowych Polsce. W 2016 roku wycofano już reflektorki halogenowe (GU10).

Czytaj więcej...
Philips Hue Sync

SIGNIFY

Philips Hue Sync - efekt surround dla Twoich oczu!

2018-09-18

Philips Hue Sync to oprogramowanie współpracujące z systemem Windows lub Mac, które pozwala na odkrycie zupełnie nowych, niezwykłych doznań kreowanych za pomocą światła - dostępne jest już na całym świecie.

Czytaj więcej...
Nowe

OSRAM

Nowe moduły LED

2018-09-17

Firma OSRAM wprowadziła do sprzedaży nowe, elastyczne moduły LED LINEARlight Flex RGBW. Konstrukcja i właściwości pasków pozwalają na tworzenie ogólnego, jak i akcentującego oświetlenia. 

 

Czytaj więcej...
Szynowe i liniowe

LEDVANCE

Szynowe i liniowe oświetlenie LED

2018-09-17

Znakomite parametry, nowoczesne wzornictwo, solidne materiały, mniejsza energochłonność – tak w skrócie można scharakteryzować najnowsze oprawy LED, które wprowadza właśnie do sprzedaży marka Ledvance.

Czytaj więcej...
Oficjalnym Partnerem

INNOGY POLSKA

Oficjalnym Partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy

2018-09-17

innogy Polska po raz kolejny została oficjalnym Partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy, które odbędzie się w dniach 4-6 września. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia przedstawiciele innogy wezmą udział w debatach eksperckich, a Prezes firmy – Filip Thon – będzie gościem panelu inaugurującego Forum. innogy przygotowała także kreatywną kawiarnię, w której zaprezentowane zostaną innowacyjne, przyjazne środowisku rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W innogy Forum Café odbędą się spotkania indywidualne z gośćmi specjalnymi Forum

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket