Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kontakt z nami

Jeśli chcesz do nas napisać, zadzwonić lub przesłać materiały do naszej redakcji, skorzystaj z poniższych danych:

InfoMarket Sp. z o.o.
ul. Trylogii 2/16
01-982 Warszawa

Tel. 22 835 19 17
redakcja@infomarket.edu.pl

Jeśli zależy Ci na załatwieniu konkretnej sprawy czy skontaktowaniu się z danym działem, prześlij pocztę do odpowiedniej osoby na jej adres e-mail:

Piotr Krakowiak – redaktor naczelny, szef projektów:
p.krakowiak@infomarket.edu.pl

Magda Strzykalska – szefowa działu AGD duże i małe elektryczne:
m.strzykalska@infomarket.edu.pl

Urszula Bajorek – szefowa działu armatura, AGD małe nieelektryczne:
u.bajorek@infomarket.edu.pl

Jerzy Justat – szef działu wideo, klimatyzacja, smart home, oświetlenie:
j.justat@infomarket.edu.pl

Gabriel Niewiński – szef działu IT, foto, mobile, elektronarzędzia:
g.niewinski@infomarket.edu.pl

Łukasz Sowiński – szef działu audio, dom inteligentny, instalacje inteligentne i AV:
l.sowiński@infomarket.edu.pl

Michał Proniewski – szef działu naukowego, almanachy i leksykony pojęć, normy i jednostki:
m.proniewski@infomarket.edu.pl

Anna Golas – szefowa działu prawnego i porad konsumenckich:
a.golas@infomarket.edu.pl

Piotr Zagórowski – szef studia graficznego, przygotowanie do druku; DTP:
p.zagorowski@infomarket.edu.pl

Rafał Krakowiak – szef działu prenumeraty i kolportażu graficznego i cyfrowego:
r.krakowiak@infomarket.edu.pl

Kamil Galicki – szef baz danych, benchmarkingu i opisów produktów:
k.galicki@infomarket.edu.pl

Rafał Wójcik – szef działu internetowego, e-movie, digital signage:
r.wojcik@infomarket.edu.pl

Paweł Krakowiak – szef działu informatyki, programów i aplikacji:
pawel.krakowiak@krk-dev.com

Karolina Piątkowska – szefowa działu kadr i księgowości:
k.piatkowska@incomes.pl

Dariusz Krakowiak – szef działu wysyłki i konfekcjonowania:
d.krakowiak@infomarket.edu.pl

Artur Kurpiewski – szef działu marketingu i reklamy:
a.kurpiewski@infomarket.edu.pl

Emilia Ruszkowska – szefowa social mediów oraz reklamy instytucjonalnej:
e.ruszkowska@infomarket.edu.pl

 

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2016 InfoMarket