Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wyższy stopień wtajemniczenia.

KOHERSEN

Wyższy stopień wtajemniczenia. Robot wielofunkcyjny 8001

2015-03-01

Roboty kuchenne to urządzenia uniwersalne, potrafiące spełnić kilkanaście funkcji zastępować inne produkty. Ich siła tkwi w wielozadaniowości i dużych możliwościach.

Czytaj więcej...
„Skuteczność prasowania” w kompaktowej formie.

ELECTROLUX

„Skuteczność prasowania” w kompaktowej formie. Stacja pary EDBS7135 CompactPower

2015-01-31

Stacje pary to urządzenia, po które coraz częściej sięgają polscy konsumenci. Przekonują ich przede wszystkim skuteczność w walce z zagnieceniami i doskonałe rezultaty prasowania. Ciekawy produkt wprowadziła na rynek firma Electrolux, która stworzyła stację pary CompactPower.

Czytaj więcej...
Ekspresowe prostowanie.

REMINGTON

Ekspresowe prostowanie. Prostownica S9620 Silk Wide

2015-01-31

Prostownica prostownicy nierówna. Nowością na rynku jest model S9620 firmy Remington, który charakteryzuje się szerszymi i dłuższymi płytkami. To właśnie one odpowiadają za szybsze i wygodniejsze prostowanie włosów.

Czytaj więcej...
Linia urządzeń

RUSSELL HOBBS

Linia urządzeń Aura

2015-01-31

W nowoczesnej kuchni liczy się nie tylko skuteczność urządzeń, ale i ich wygląd. Obie te kwestie łączą produkty z linii Aura firmy Russell Hobbs. Aura to wyjątkowa kolekcja urządzeń do przetwarzania żywności, utrzymana w eleganckiej i ponadczasowej stylistyce.

Czytaj więcej...
Odkurzanie w klasie energetycznej A.

ZELMER

Odkurzanie w klasie energetycznej A. Odkurzacz workowy ZVC165EF Elf3

2015-01-31

W skuteczności sprzątania najważniejsze jest to, czym odkurzamy. Rodzaj i parametry odkurzacza decydują o tym, jak szybko i skutecznie usunie on zabrudzenia.

Czytaj więcej...
Suszarka do włosów

PHILIPS

Suszarka do włosów HP8280/00 MoistureProtect

2015-01-31

Zbyt częsty kontakt ze zbyt wysoką temperatura może mieć negatywny wpływ na iich stan. dlatego też tak ważne jest korzystanie z urządzeń, wyposażonych w rozwiązania dbające o ich odpowiednie nawilżenie. Ekspertem w dziedzinie stylizacji włosów jest firma Philips, która przedstawia nową suszarkę do włosów.

Czytaj więcej...
Zestawienie designu i funkcjonalności.

AMICA

Zestawienie designu i funkcjonalności. Czajnik elektryczny KM4013

2015-01-31

Urządzenia do użytku domowego powinny być nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Na minimalistyczny i elegancki design postawiła firma Amica, wprowadzając na rynek nowy model czajnika elektrycznego.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket