Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zapowiedź zmian

AMICA

Zapowiedź zmian u polskiego producenta AGD

2020-03-06

Fot. Amica
Stale zmieniające się trendy, nie tylko wśród konsumentów, ale także w produkcji AGD, skłaniają do przeprowadzania różnego rodzaju transformacji i unowocześniania przedsiębiorstwa. Wprowadzane zmiany są jednak nie tylko pogonią za teraźniejszością, ale przede wszystkim dobrą strategią na przyszłość. Z duchem czasu idzie również Amica.

Czytaj więcej...
Otwiera dekadę

APPLiA POLSKA

Otwiera dekadę i podsumowuje rok 2019

2020-03-04

Rodzima branża AGD przyzwyczaiła nas do zawrotnej szybkości. Wielomiliardowe inwestycje w Polsce i pozycja lidera w gospodarce odpadami to tylko niektóre z osiągnięć. Nic więc dziwnego, że związek producentów AGD APPLiA Polska jako jeden z pierwszych otwiera rok konferencją podsumowującą. (Fot. Ciarko)

Czytaj więcej...
Telewizory na CES 2020

WYSTAWA CES 2020

Telewizory na CES 2020

2020-02-24

Na targach CES można było zobaczyć najnowsze rozwiązania techniczne stosowane w wyświetlaczach oraz zapoznać się z seriami telewizorów, które pojawią się w tym roku w sklepach. (Fot. CES).

Czytaj więcej...
Wizyta w fabryce TCL

TCL

Wizyta w fabryce TCL i test X10

2020-02-09

W fabryce w Żyrardowie dziennikarze mieli możliwość zobaczenia, jak montuje się telewizory w największym zakładzie produkcyjnym TCL w Europie, i przetestowania najnowszego telewizora TCL X10. 

Czytaj więcej...
Duże AGD na targach

TARGI 2020

Duże AGD na targach w 2020 roku

2020-02-05

W 2020 r. nie zabraknie cyklicznie odbywających się imprez targowych, na których będzie można zobaczyć innowacyjne AGD i nie tylko. Niekiedy sprzęt ten nie jest głównym punktem programu, lecz stanowi doskonałe uzupełnienie oferty targowej rozmaitych wystawców. Prezentujemy wybrane spośród wielu tegorocznych imprez, na których dużego AGD, zarówno tego wolnostojącego, jak i do zabudowy, z pewnością nie zabraknie.

Czytaj więcej...
AGD i sztuczna inteligencja

Targi CES 2020

AGD i sztuczna inteligencja

2020-02-03

Na tegorocznych targach CES w Las Vegas wielu producentów zwracało uwagę na rolę sztucznej inteligencji w naszym życiu i rozmaite udogodnienia, jakie wraz z jej obecnością mogą się pojawić w różnego rodzaju sprzęcie, w tym również w AGD.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket