Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Roboty odkurzające

iROBOT

Roboty odkurzające Roomba 694, 697 oraz 698

2020-09-07

Nowe wzornictwo i jeszcze lepsza skuteczność

Do polskiej oferty marki iRobot trafiły trzy nowe modele Roomba serii 600. Mają one oznaczenia 694, 697 oraz 698. Wyróżniają się odświeżonym designem oraz pełną gamą sprawdzonych rozwiązań technicznych, które gwarantują efektywną pracę.

Czytaj więcej...
Maszynka do mielenia mięsa

ZELMER

Maszynka do mielenia mięsa ZMM2854B

2020-09-07

Kompaktowe wymiary, duża moc i funkcjonalność

Maszynki do mielenia mięsa kojarzą nam się przede wszystkim z możliwością przygotowania tradycyjnych potraw, takich jak kiełbasy czy pasztety. Tymczasem jest to sprzęt niezwykle uniwersalny, który powinien znaleźć się w każdym domu, nie tylko mięsożercy, ale i np. weganina.

Czytaj więcej...
Okap

AKPO

Okap WK-9 Isla Feniks Slim Glass 90 Black

2020-09-04

Energooszczędna wyspa

Firma Akpo wprowadziła do oferty model WK-9 Isla Feniks Slim Glass 90 Black. Jest to konstrukcja wyspowa, która nie tylko doskonale prezentuje się w kuchennej aranżacji, ale przede wszystkim pracuje wydajnie i komfortowo.

Czytaj więcej...
Okapy

FABER

Okapy In-Nova Zero Drip

2020-09-04

„In-novacyjne” konstrukcje podszafkowe

Włoski producent, firma Faber, zaprezentował nowe okapy podszafkowe In-Nova Zero Drip, wykorzystujące zaawansowane, a jednocześnie funkcjonalne i praktyczne rozwiązania techniczne. Nowe modele nawiązują swoim designem do obecnych już na rynku innych okapów szafkowych z serii In-Nova, ale nie obyło się bez ulepszeń także w tym elemencie.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OMC7242I

2020-09-04

Inoksowy okap szafkowy

W  ofercie firmy Amica pojawił się okap OMC72424I, który można ukryć w szafce kuchennej tak, że pozostaje niemal niewidoczny w zabudowie. Montaż urządzenia w dopasowanej szafce sprawia, że widoczny pozostaje jedynie jego spód.

Czytaj więcej...
Okap

NOVY

Okap Mood industrialny szary

2020-09-04

W nastroju na gotowanie

Trend przenikania się funkcji i pomieszczeń mocno wpłynął na sposób projektowania kuchni. Obecnie, gdy coraz częściej decydujemy się na połączenie jej z salonem, znacznie wzrosła rola okapu. Nowa odsłona kolorystyczna modelu Mood marki Novy, w odcieniu industrialnej szarości, udowadnia, że w wypadku urządzeń pochłaniających zapachy wygląd traktuje się na równi z funkcjonalnością.

Czytaj więcej...
Płyta z wyciągiem

SAMSUNG

Płyta z wyciągiem NZ84T9747VK

2020-09-04

Funkcjonalne i designerskie połączenie

Infinite Line to propozycja dla wszystkich ceniących sobie estetykę, nowoczesny design i innowacje, które realnie wpływają na komfort użytkowania urządzeń. Potwierdzeniem tego jest płyta indukcyjna zintegrowana z okapem – model NZ84T9747VK.

Czytaj więcej...
Piekarnik

MPM

Piekarnik MPM-63-BOS-41

2020-09-04

Multifunkcyjny model z pojemną komorą

Model MPM-63-BOS-41 to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w  każdej kuchni. Zostało wyposażone w różnorodne funkcje i rozwiązania umożliwiające równomierne i szybkie przyrządzanie rozmaitych wypieków.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket