Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

61 nagród

SAMSUNG

61 nagród „iF Design”

2020-03-30

Poznaliśmy laureatów prestiżowego międzynarodowego konkursu „iF Design Awards”. Samsung otrzymał w nim 61 wyróżnień, w tym dwie nagrody główne. Jedna z nich przypadła personalizowanej lodówce Bespoke.

Czytaj więcej...
20-lecie w Polsce

BOCONCEPT

20-lecie w Polsce

2020-03-30

Marka BoConcept hucznie świętowała dwudziestolecie działalności na polskim rynku. W salonie przy ul. Woronicza 31 w Warszawie bawiło się ponad 200 architektów, partnerów biznesowych, przyjaciół marki oraz przedstawicieli mediów. Spotkaniu towarzyszyły najlepszy duński design, wysmakowana kuchnia, a także najnowsze osiągnięcia techniki.

Czytaj więcej...
Wraz z TechniStone szkolą

COMITOR

Wraz z TechniStone szkolą pracownie kamieniarskie

2020-03-05

TechniStone, producent udoskonalonego technicznie kamienia, zaprosił wyselekcjonowane studia kamieniarskie do hotelu Aries w Wiśle. Trzydniowe spotkanie w malowniczej okolicy Beskidu Śląskiego pozwoliło uczestnikom zyskać teoretyczną wiedzę na temat materiałów i urządzeń najczęściej stosowanych w nowoczesnych kuchniach.

Czytaj więcej...
Minimalistyczny ZEN

NOBONOBO

Minimalistyczny ZEN w Bratysławie

2020-03-04

Salon apartamentu w Bratysławie odwołuje się do stylu zen. Dzięki stonowanej kolorystyce i umiarowi w aranżacji panuje tu spokój i harmonia. To dowód na to, że luksus nie musi oznaczać przepychu.

Czytaj więcej...
Zabierz kolor nieba

9design

Zabierz kolor nieba do domu

2020-02-03

Wieść o nowym kolorze sezonu, godnym miana następcy poprzedniego króla: gamy Pantone – Living Coral rozeszła się zaskakująco szybko. Classic Blue, a dokładniej Pantone 19-4052, to odcień niebieskiego, który z założenia budzi skojarzenie z zaufaniem, nadzieją na przyszłość, elegancją i… niezawodnością.

Czytaj więcej...
Wnętrzarskie trendy

Decoroom

Wnętrzarskie trendy na 2020 rok

2020-02-03

Biophilic design, kolory ziemi z mocnymi akcentami, kamień, welur i geometria – to one w nadchodzących miesiącach podbijać będą nasze serca i… domy. Jakie tendencje doczekają się kontynuacji, a z którymi pożegnamy się na dobre?

Czytaj więcej...
Z wizytą u Blanco

COMITOR

Z wizytą u Blanco

2019-12-27

Pewnie każdemu zdarza się czasem zastanawiać, jak powstały sprzęty, które nas otaczają. Rzadko mamy jednak okazję, aby zobaczyć to na własne oczy. Taką możliwość miało kilkanaście osób, które firma Comitor zaprosiła do Niemiec, aby z bliska przyjrzeć się produkcji zlewozmywaków przez Blanco. Wśród uczestników znaleźli się właściciele salonów kuchennych oraz ich pracownicy.

Czytaj więcej...
Czy sprzedawca ma obowiązek

Czy sprzedawca ma obowiązek wydać instrukcję w języku polskim?

2019-12-17

Sprzedawca ma określone obowiązki wobec konsumenta. Towar wydawany konsumentowi musi być kompletny. Nie może zawierać braków uniemożliwiających korzystanie z produktu. Przy zakupie sprzętu AGD-RTV istotna jest zwłaszcza instrukcja obsługi sprzętu. Zdarza się, ze otrzymujemy instrukcję w obcym języku. Czy sprzedawca ma obowiązek wydać instrukcję w języku polskim? Co konsument może zrobić, jeśli nie otrzyma instrukcji od sprzedawcy?

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket