Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Klasyczna i ponadczasowa

RETRO/VINTAGE

Klasyczna i ponadczasowa aranżacja kuchni

2019-05-08

Olbrzymi wybór sprzętu retro czy vintage, nawiązującego wzorniczo do tego, który wykorzystywany był z powodzeniem jeszcze w ubiegłym stuleciu, wręcz zachęca do sentymentalnego powrotu do przeszłości przez taką właśnie aranżację kuchennego wnętrza.

Czytaj więcej...
Innowacje

SAMSUNG

Innowacje ułatwiające życie

2019-05-08

Podczas targów KBIS 2019 (Kitchen and Bath Industry Show) w Las Vegas Samsung zaprezentował szereg nowych rozwiązań wzbogacających naszą codzienność i ułatwiających życie.

Czytaj więcej...
Zlewozmywaki

ZLEWOZMYWAKI

Zlewozmywaki – wyjątkowe modele, praktyczne rozwiązania

2019-05-07

Zlewozmywaki zaskakują swoją funkcjonalnością i innowacyjnością. Obecnie produkowane modele są pełnowartościowym wyposażeniem każdej kuchni, a na dodatek producenci wciąż je upiększają i ulepszają, wyposażając w rozmaite rozwiązania i opracowując przeznaczone specjalnie do nich akcesoria.

Czytaj więcej...
Chłodzenie wina

WINIARKI

Chłodzenie wina w domowym zaciszu

2019-05-06

Winiarki, czyli specjalistyczne chłodziarki do przechowywania i dojrzewania wina, to urządzenia, które są bardzo popularne zwłaszcza w państwach Europy Zachodniej i Południowej. Także polscy konsumenci coraz częściej nabywają te produkty.

Czytaj więcej...
Ciekawostki o kredycie konsumenckim

Ciekawostki o kredycie konsumenckim

2019-05-06

Konsumenci często korzystają z różnych pożyczek czy kredytów na zakup wymarzonego telewizora czy sprzętu AGD. Rynek oferuje wiele możliwości. Jedną z nich jest kredyt konsumencki. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej formy pozyskania dodatkowych środków warto zapoznać się z regulacjami prawnymi zawartymi w ustawie z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim ( Dz.U.2018.0.993 t.j.).
 

Czytaj więcej...
Okap

FABER

Okap Glam-Fit Grey

2019-04-29

Klasa w nowoczesnej kuchni

W ofercie marki Faber dostępny jest elegancki przyścienny model Glam-Fit Grey, w którym zastosowano innowacyjną technikę Nautilus, opracowaną przez inżynierów pracujących dla tego cenionego włoskiego producenta okapów. Co warte podkreślenia, w modelu Glam-Fit Grey rozwiązanie to zostało dodatkowo ulepszone.

Czytaj więcej...
Okap zintegrowany z płytą

NOVY

Okap zintegrowany z płytą Panorama

2019-04-29

Panorama możliwości

Panorama to wysuwany okap belgijskiej firmy Novy, zintegrowany z płytą indukcyjną, który po zamontowaniu staje się ekskluzywnym centrum gotowania. Model ten wyróżnia się eleganckim wzornictwem, ale przede wszystkim imponuje funkcjonalnością i rozwiązaniami technicznymi kryjącymi się w jego wnętrzu.

Czytaj więcej...
Płyta indukcyjna

SHARP

Płyta indukcyjna KH-3V19NT00

2019-04-29

Dwie strefy, wiele możliwości

Model KH-3V19NT00 marki Sharp to doskonałe połączenie zaawansowanej, a przede wszystkim wyjątkowo skutecznej techniki grzania indukcyjnego z elegancką, kompaktową konstrukcją o szerokości zaledwie 30 cm.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket