Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Narzędzia i przyrządy

ELEKTRYKA

Narzędzia i przyrządy dla elektryków

2019-01-11

Praca z instalacjami elektrycznymi wymaga narzędzi zapewniających bezpieczeństwo. Do najczęściej wykonywanych prac należą: cięcie przewodów, ściąganie izolacji, zaciskanie konektorów, wkręcanie wkrętów i pomiary wielkości elektrycznych.

Czytaj więcej...
Precyzyjne

WARSZTAT

Precyzyjne szlifowanie

2019-01-11

Szlifierki wykorzystywane są m.in. po to, aby nadać ostateczny kształt obrabianym materiałom. W tego typu zastosowaniach dobrze sprawdzają się zwłaszcza modele mimośrodowe, taśmowe i oscylacyjne.

Czytaj więcej...
Nie tylko

POMPY DO WODY

Nie tylko do ogrodu

2018-12-11

Wybór odpowiedniego rodzaju pompy zależy m.in. jej od przeznaczenia, intensywności pracy i wydajności. Dostępne są modele przystosowane zarówno do wody czystej, jak i brudnej. Zależnie od potrzeb możemy wykorzystać modele instalowane na powierzchni wody lub w niej zanurzone.

Czytaj więcej...
Nagrzewnice

NAGRZEWNICE

Nagrzewnice mobilne olejowe, gazowe i na prąd

2018-12-07

Kupując nagrzewnicę mobilną mamy różne możliwości jej zasilania olejem, gazem lub prądem. Decyduje to o ich konstrukcji, zastosowaniach i kosztach użytkowania.

Czytaj więcej...
Oświetlenie

OŚWIETLENIE

Oświetlenie warsztatowe

2018-12-07

Dobrze dobrane oświetlenie na stanowisku pracy decyduje o jej komforcie, bezpieczeństwie i mniejszym zmęczeniu wzroku. W warsztatach stosuje się dwa rodzaje oświetlenia ogólne instalowane w oprawach na ścianach i sufitach oraz przenośne do oświetlenia miejsca pracy.

Czytaj więcej...
Agregaty prądotwórcze

FIRMAN

Agregaty prądotwórcze SPG1000i i SPG2000i

2018-12-05

Tam, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej, na budowie, w ogrodzie, na działce, przydatny będzie poręczny agregat prądotwórczy.

Czytaj więcej...
Osuszacz kondensacyjny

AERIAL

Osuszacz kondensacyjny AD 750P

2018-12-05

Aerial AD 750P to profesjonalny przenośny osuszacz kondensacyjny z wbudowaną pompą skroplin. Przeznaczony jest do osuszania pomieszczeń o kubaturze około 650 m3. Sama konstrukcja osuszacza to najbardziej zaawansowana technika produkcji stworzona przez niemieckich ekspertów w dziedzinie osuszania.

Czytaj więcej...
Młotowiertarka

YATO

Młotowiertarka YT-82770

2018-12-05

Nowa młotowiertarka z szybkomocującym uchwytem SDS Plus stanowi doskonałe uzupełnienie systemu elektronarzędzi bezprzewodowych marki YATO.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket