Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

2019-06-03

Jeżeli rzecz kupiona przez konsumenta ma wadę może on skorzystać z uprawnień wynikających w rękojmi. Muszą być jednak spełnione określone warunki. Najważniejsze to termin oraz fakt udowodnienia, że produkt był kupiony u danego sprzedawcy. W jaki sposób potwierdzić fakt kupna rzeczy u danego sprzedawcy? Czy jedynym dowodem jest paragon? Czy sprzedawca ma prawo odrzucić reklamację konsumenta z powodu braku paragonu?

Czytaj więcej...
Polki widzą siebie

SIGNIFY

Polki widzą siebie w lepszym świetle!

2019-05-07

Signify, światowy lider branży oświetleniowej, prezentuje wyniki badania* pokazującego wpływ interaktywnego oświetlenia w przymierzalniach sklepowych na sprzedaż oraz ogólną satysfakcję klientów z zakupów. Aż o 15% wzrosła średnia wartość paragonu po zmianie oświetlenia na interaktywne, a o 16% wzrosła liczba rzeczy kupowanych w ramach jednej transakcji.

Czytaj więcej...
Akwizycja

SIGNIFY

Akwizycja WiZ Connected

2019-05-06

Signify dokonał akwizycji firmy WiZ Connected, aby wzmocnić swoją pozycję lidera na rynku zintegrowanych systemów oświetlenia.

Czytaj więcej...
Ciekawostki o kredycie konsumenckim

Ciekawostki o kredycie konsumenckim

2019-05-06

Konsumenci często korzystają z różnych pożyczek czy kredytów na zakup wymarzonego telewizora czy sprzętu AGD. Rynek oferuje wiele możliwości. Jedną z nich jest kredyt konsumencki. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej formy pozyskania dodatkowych środków warto zapoznać się z regulacjami prawnymi zawartymi w ustawie z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim ( Dz.U.2018.0.993 t.j.).
 

Czytaj więcej...
„Open scope”

ASEKOL

„Open scope” dla wprowadzających

2019-04-25

Mirosław Baściuk – dyrektor zarządzający ASEKOL PL Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, od 2006 r. związany z branżą zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...
Pilotażowe

SIGNIFY

Pilotażowe projekty LiFi

2019-04-09

To jest światło, ale nie takie, jakie znamy.”

Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej ogłosił współpracę w kwestii pilotażu komercyjnej wersji systemu LiFi z ponad 30 klientami z Europy, Ameryki Północnej i Azji. Dostosowane do technologii LiFi oprawy LED łączą w sobie doskonałej jakości energooszczędne światło z bezpiecznym, stabilnym, ultraszybkim i bezprzewodowym przesyłem danych za pomocą fal świetlnych.

Czytaj więcej...
Garść nagród

SIGNIFY

Garść nagród za innowacyjne oświetlenie

2019-04-05

Aż 11 produktów – począwszy od nowej aplikacji Philips Hue a skończywszy na Philips GreenPerform Highbay Elite – zostało nagrodzonych podczas 66. edycji iF Design Awards w Hamburgu.

Czytaj więcej...
Nowe oprawy

LEDVANCE

Nowe oprawy w stylu retro

2019-04-05

Elegancka i dobrze znana wśród wymagających klientów rodzina lamp Ledvance Vintage 1906 została wzbogacona o 36 nowych modeli opraw, które pojawią się na rynku już w kwietniu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket