Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Okapy

Okapy Tubo, Sento Island, Centropolis i Lando Glass Pro w wersji Black Matt

2020-09-25

Uniwersalny czarny mat

Firma Nortberg wprowadziła do oferty nowe modele okapów wykończone czarnym matowym lakierem i wyposażone w radiowego pilota zdalnego sterowania. Urządzenia utrzymane w tej stylistyce doskonale komponują się z pozostałym sprzętem kuchennym. Wśród nowości znalazły się konstrukcje wyspowe: Centropolis, Tubo, Sento Island oraz szafkowy Lando Glass Pro.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Tubus W Long

2020-09-25

Stworzony do wysokich pomieszczeń

Firma Ciarko, polski producent okapów, wprowadziła do oferty specjalną wersję modelu Tubus W z linii Ciarko Design. Wyspowy okap Tubus W Long, bo o nim mowa, ma regulowaną długość, która może wynosić niemal 1,5 m. Doskonale sprawdzi się zwłaszcza w wysokich przestrzeniach kuchennych.

Czytaj więcej...
Okap

FABER

Okap V-AIR

2020-09-25

Pochłanianie oparów z techniką K-Link

Firma Faber, włoski producent okapów, nieustannie rozwija i usprawnia swoje urządzenia, wyposażając je w innowacyjne rozwiązania techniczne. Takim, bez wątpienia, jest K-Link – technika dostępna w modelu przyściennym V-AIR, który zachwyca ciekawą kolorystyką i nie tylko.

Czytaj więcej...
10 tys. zł

AQUAPHOR

10 tys. zł dla młodych sportowców

2020-09-09

O tym, że sport to zdrowie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. O zdrowie trzeba dbać, a jednym ze sposobów wspierania odporności organizmu i kondycji fizycznej, jest dbałość o prawidłowe nawodnienie. Woda to życie, zdrowie i aktywność. Bez wody nie ma nic. Przekonuje nas o tym firma AQUAPHOR, producent filtrów do wody, którego celom przyświeca dewiza – jakość wody to jakość życia.

Czytaj więcej...
Waga łazienkowa

ELDOM

Waga łazienkowa TWO500 Allie

2020-09-07

Z funkcjami smart

Nowoczesna waga osobowa Eldom TWO500 Allie jest dostępna w kolorze czarnym oraz białym. Dzięki funkcjom smart znacznie ułatwi zadbanie o odpowiednią formę fizyczną.

Czytaj więcej...
Odkurzacz z filtrem wodnym

MPM

Odkurzacz z filtrem wodnym Bora 2400 MOD-47

2020-09-07

Skuteczna filtracja kurzu

Odkurzacze z filtrem wodnym cieszą się dużą popularnością ze względu na bardzo skuteczną filtrację. To świetnie rozwiązanie zwłaszcza dla alergików. Na polskim rynku niezwykle popularna jest seria Bora marki MPM.

Czytaj więcej...
Prostownica

REMINGTON

Prostownica Hydraluxe Pro S9001

2020-09-07

Prostowanie z wodną mgiełką

Technika Hydracare Mist zapewnia chłodną mgiełkę nawilżającą dla pełnej ochrony włosów przed uszkodzeniami termicznymi, podczas gdy powłoka ceramiczna Moisture Lock pomaga zachować idealną równowagę stopnia nawilżenia włosów.

Czytaj więcej...
Odkurzacz bezprzewodowy

ADLER

Odkurzacz bezprzewodowy AD 7044

2020-09-07

Swoboda sprzątania

Odkurzacz ręczny Adler AD 7044 to urządzenie o dużej wydajności, idealne do wygodnego czyszczenia wielu pomieszczeń i wnętrza samochodu. Jego bezworkowy system filtracji jest ekonomiczny i świetnie sprawdzi się w każdym domu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket