Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Mobility Days 2016

Mobility Days 2016 – technologiczna rozrywka

2016-10-07

W dniach 21-22 października 2016 odbędzie się trzecia edycja targów mobilnych technologii Mobility Days. W Warszawskim Centrum EXPO XXI na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje, m.in. symulatory gier, wirtualna rzeczywistość, spotkania z YouTuberami oraz trenerami Pokemonów. Ponadto dzieci oraz młodzież można już teraz zapisać się na bezpłatne warsztaty programowania oraz LEGO-robotyki!

Czytaj więcej...
Baltic Expo 2016, czyli branża AGD-RTV w Kołobrzegu

Baltic Expo 2016, czyli branża AGD-RTV w Kołobrzegu

2016-10-05

Wrześniowe targi Baltic Expo, zorganizowane w Kołobrzegu, ukazały niebywały potencjał sieci Max Elektro. Jej organizatorom – firmie Galicja Tomaszek oraz jej partnerom należą się wyjątkowe słowa uznania za niewiarygodną pasję, energię, kreatywność i zaangażowanie. Aż miło było patrzeć! To wyróżnik Max Elektro na polskiej mapie dystrybucji. Zresztą niejedyny.

Czytaj więcej...
Energetycznie i z pyszną

JURA

Energetycznie i z pyszną kawą na Ford Kite Festival

2016-09-30

W dniach 11-15 sierpnia w Jastarni na dorocznym Ford Kite Festival obecna była marka JURA jako partner wydarzenia.

Czytaj więcej...
IFA 2016: Innowacyjne premiery, doborowe towarzystwo

BOSCH SIEMENS

IFA 2016: Innowacyjne premiery, doborowe towarzystwo

2016-09-30

Podczas tegorocznych targów berlińskich IFA 2016 mieliśmy okazję nieco dokładniej przyjrzeć się rozwiązaniom oferowanym przez marki Siemens oraz Bosch.

Czytaj więcej...
Prezentuje nowości

KRUGER&MATZ

Prezentuje nowości na konferencji

2016-09-30

Zorganizowane przez dystrybutora marki Kruger&Matz – firmę Lechpol doroczne spotkanie dla partnerów handlowych było okazją do zaprezentowania planów na przyszłość oraz nowości produktowych.

Czytaj więcej...
Prezentuje najnowsze

QNAP

Prezentuje najnowsze rozwiązania w IT

2016-07-27

Podczas zorganizowanego przez EPA Systemy Sp. z o.o. szkolenia wszyscy uczestnicy mogli zapoznać się z nowinkami w dziedzinie konstrukcji sieci i składowania danych.

Czytaj więcej...

"Innovation Days" po raz trzeci!

2016-06-30

Monumentalne, nowoczesne, przestronne - takie są wnętrza i taki jest kompleks wystawienniczo-hotelowy w Arłamowie. I w tej też malowniczej, bieszczadzkiej miejscowości odbyły się po raz trzeci targi "AB Innovation Days".

Czytaj więcej...
IFA Global Press Conference

IFA

IFA Global Press Conference 2016

2016-06-01

Tegorocznej globalnej międzynarodowej konferencji poświęconej wrześniowym targom IFA towarzyszyły pierwsze w historii targi elektroniki konsumenckiej w Chinach – CE China, zorganizowane przy współpracy z targami IFA w Berlinie.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket