Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Aplikacja Creative Park

CANON

Aplikacja Creative Park na Święta

2019-12-16

Na przed świątecznym spotkaniu zaproszeni goście mogli poznać najnowszą aplikację Canona Creative Park i w praktyce wykonać projekt ozdoby świątecznej. To powrót do zapomnianych wycinanek w atrakcyjnej formie.

Czytaj więcej...
Nowości i strategia działania

TCL

Nowości i strategia działania

2019-12-05

Na przed świątecznym spotkaniu zaproszeni dziennikarze poznali strategię działania firmy TCL oraz modele telewizorów z wyższej półki, które zobaczymy w sklepach jeszcze w tym roku i na początku przyszłego. 

Czytaj więcej...
Prawidłowe postępowanie

ELEKTROEKO

Prawidłowe postępowanie z elektroodpadami

2019-12-03

Obchody Międzynarodowego Dnia Bez Elektrośmieci odbywały się w tym roku pod znakiem eksperckich konferencji i debat w Ministerstwach Środowiska oraz Przedsiębiorczości i Technologii, pikników edukacyjnych dla dzieci oraz zbiórek e-odpadów w firmach czy instytucjach. A dyskutować i edukować jest o czym, bo jak wynika z badań przeprowadzonych przez GfK Polonia na zlecenie organizacji odzysku ElektroEko, co piąty Polak pozbywa się elektrośmieci w sposób nielegalny.

Czytaj więcej...
Elegancki twardziel –

CAT

Elegancki twardziel – Smartfon S52

2019-12-02

Marka Cat po raz kolejny odpowiada na rynkowe potrzeby, tym razem prezentując model S52. Polska premiera urządzenia została zorganizowana w klimacie nawiązującym do filmów o postaci Jamesa Bonda – najelegantszego twardziela w świecie popkultury.

Czytaj więcej...
Hi-endowe audio

AUDIO VIDEO SHOW

Hi-endowe audio i telewizory z wyjątkowym dźwiękiem

2019-11-28

Listopad w branży audio-wideo po raz kolejny należał do wystawy Audio Video Show. W Warszawie odbyła się już 23. edycja tego wyjątkowego wydarzenia – drugiej co do wielkości tego typu imprezy w Europie. Po raz kolejny wystawa odbywała się w trzech miejscach jednocześnie – na PGE Narodowym oraz w hotelach Radisson Blu Sobieski i Golden Tulip.

Czytaj więcej...
Konferencja jubileuszowa

ELECTRO-SYSTEM

Konferencja jubileuszowa

2019-10-30

(Fot. Jacek Zyśk)
W tym roku ELECTRO-SYSTEM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. obchodzi 10-lecie działalności. Z tej okazji w hotelu Warszawianka w Jachrance odbyła się uroczysta konferencja jubileuszowa dla partnerów i kluczowych klientów spółki.

Czytaj więcej...
W męskim świecie

REMINGTON

W męskim świecie

2019-10-29

Ponad 80-letnia historia marki Remington w branży pielęgnacji urody swoje początki miała w golarkach. W ostatnim czasie firma, wracając do korzeni, oprócz urządzeń dla pań skupiła się również na promocji produktów dla mężczyzn. W globalnej strategii marketingowej objawia się to m.in. współpracą z klubem piłkarskim Manchester United.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket