Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Partnerem wystawy „Przeciek”

KAERCHER

Partnerem wystawy „Przeciek” we wrocławskim Hydropolis

2020-09-07

Woda – ten cenny zasób jest nam niezbędny do życia. I choć mówi się, że w przyrodzie nic nie ginie, to jednak w tym przypadku nie jest to do końca prawda… W Polsce w ciągu 70 lat dostępne odnawialne zasoby wody słodkiej zmniejszyły się o około 30 proc.

Czytaj więcej...
Popularność

BNP PARIBAS

Popularność żywności ekologicznej

2020-09-07

Segment żywności ekologicznej w Polsce dynamicznie rośnie. W latach 2011–2018 jego wartość wzrosła w Polsce trzykrotnie i w 2018 r. przekroczyła 1 mld zł brutto. To wciąż 20 razy mniej niż w Niemczech. Edukacja i promocja proekologicznych postaw wybrzmiały 16 sierpnia tego roku na trzeciej edycji „Kraków Green Film Festival”, którego bank BNP Paribas jest głównym sponsorem.

Czytaj więcej...
Gwarancja skutecznego

BOSCH

Gwarancja skutecznego odkurzania

2020-09-07

Nowa oferta promocyjna marki Bosch pozwala bez ryzyka zapoznać się z możliwościami jej odkurzaczy – producent gwarantuje satysfakcję z urządzeń, lub zwrot pieniędzy.

Czytaj więcej...
Okap

AKPO

Okap WK-9 Isla Feniks Slim Glass 90 Black

2020-09-04

Energooszczędna wyspa

Firma Akpo wprowadziła do oferty model WK-9 Isla Feniks Slim Glass 90 Black. Jest to konstrukcja wyspowa, która nie tylko doskonale prezentuje się w kuchennej aranżacji, ale przede wszystkim pracuje wydajnie i komfortowo.

Czytaj więcej...
Okapy

FABER

Okapy In-Nova Zero Drip

2020-09-04

„In-novacyjne” konstrukcje podszafkowe

Włoski producent, firma Faber, zaprezentował nowe okapy podszafkowe In-Nova Zero Drip, wykorzystujące zaawansowane, a jednocześnie funkcjonalne i praktyczne rozwiązania techniczne. Nowe modele nawiązują swoim designem do obecnych już na rynku innych okapów szafkowych z serii In-Nova, ale nie obyło się bez ulepszeń także w tym elemencie.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OMC7242I

2020-09-04

Inoksowy okap szafkowy

W  ofercie firmy Amica pojawił się okap OMC72424I, który można ukryć w szafce kuchennej tak, że pozostaje niemal niewidoczny w zabudowie. Montaż urządzenia w dopasowanej szafce sprawia, że widoczny pozostaje jedynie jego spód.

Czytaj więcej...
Okap

NOVY

Okap Mood industrialny szary

2020-09-04

W nastroju na gotowanie

Trend przenikania się funkcji i pomieszczeń mocno wpłynął na sposób projektowania kuchni. Obecnie, gdy coraz częściej decydujemy się na połączenie jej z salonem, znacznie wzrosła rola okapu. Nowa odsłona kolorystyczna modelu Mood marki Novy, w odcieniu industrialnej szarości, udowadnia, że w wypadku urządzeń pochłaniających zapachy wygląd traktuje się na równi z funkcjonalnością.

Czytaj więcej...
Płyta z wyciągiem

SAMSUNG

Płyta z wyciągiem NZ84T9747VK

2020-09-04

Funkcjonalne i designerskie połączenie

Infinite Line to propozycja dla wszystkich ceniących sobie estetykę, nowoczesny design i innowacje, które realnie wpływają na komfort użytkowania urządzeń. Potwierdzeniem tego jest płyta indukcyjna zintegrowana z okapem – model NZ84T9747VK.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket