Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Bateria

FRANKE

Bateria Vital

2019-04-29

W trosce o środowisko

Firma Franke wprowadza do swojej oferty baterię Vital, która została wyposażona w innowacyjny system filtrowania wody. Dzięki temu rozwiązaniu będziemy mogli bez obaw pić wodę bezpośrednio z domowego „źródła”.

Czytaj więcej...
Bateria

PYRAMIS

Bateria Silvio

2019-04-29

Nowoczesne wzornictwo i perlator

Do oferty baterii kuchennych marki Pyramis dołączył nowy model – Silvio, który wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, łączącym geometryczne kształty z delikatnymi zaokrągleniami.

Czytaj więcej...
Myjka WV 6

KAERCHER

Myjka WV 6 i pad KV 4 Premium

2019-04-29

Czyszczący duet

Nowa myjka do okien WV 6 Premium wraz z pierwszym w historii padem czyszczącym KV 4 Premium to znakomity duet, jeśli chodzi o czyszczenie wszelkich gładkich powierzchni w domu.

Czytaj więcej...
Kuchnia

FRANKE

Kuchnia w Twoim stylu

2019-04-25

Wiosna to dobry moment, aby pomyśleć o remoncie lub odświeżeniu kuchni. Właśnie nadarzyła się do tego świetna okazja, ponieważ fi rma Franke wystartowała z nową ofertą promocyjną na 2019 r.

Czytaj więcej...
Projekt:

OKK!

Projekt: Sztuka

2019-04-24

Na początku marca w kameralnym domu handlowym Mysia 3, zlokalizowanym w ścisłym centrum Warszawy, odbyła się 15. edycja spotkania OKK! design. Tym razem hasło przewodnie imprezy brzmiało – „Projekt: Sztuka”.

Czytaj więcej...
Nagrodzona w plebiscycie

ELICA

Nagrodzona w plebiscycie „Iconic Awards 2019”

2019-04-24

Firma Elica została po raz kolejny doceniona w plebiscycie „Iconic Awards: Innovative Interior”, organizowanym przez German Design Council, czyli Niemiecką Radę Wzornictwa.

Czytaj więcej...
Design

COMITOR

Design od kuchni

2019-04-24

W kwietniu w siedzibie Cosentino w podwarszawskiej miejscowości Parzniew odbyło się pierwsze spotkanie z nowej edycji cyklu „Design od kuchni”, którego organizatorami były marki Comitor i Cosentino.

Czytaj więcej...
Zaznacza obecność

AMICA

Zaznacza obecność w kanale SMK

2019-04-24

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowej linii AGD X-type firma Amica wzmacnia swoją pozycję w sektorze studiów mebli kuchennych, z którego korzystają najlepsze marki na rynku.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket