Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Tosty w klasycznym wydaniu -

ELDOM

Tosty w klasycznym wydaniu - toster TO18 Duo

2015-11-26

Ciekawą propozycję dla tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez tostów, ma firma Eldom, która stworzyła toster dwuszczelinowy o symbolu TO18 Duo. Urządzenie wyposażono w przydatne rozwiązania; jego zaletą jest także wzornictwo.

Czytaj więcej...
Suszarka nowej generacji -

BABYLISS PARIS

Suszarka nowej generacji - BaByliss 6000E Pro Digital

2015-11-26

To najnowsza propozycja marki BaByliss, która stworzyła suszarkę z nowoczesnym, sterowanym elektronicznie silnikiem bezszczotkowym. Po raz kolejny francuska firma postawiła na rozwiązanie, które z pewnością podbije polski rynek.

Czytaj więcej...
Dla prawdziwych mężczyzn.

WAHL

Dla prawdziwych mężczyzn. Trymer do zarostu 9818-116

2015-11-26

Odpowiednio wystylizowany zarost jest atrybutem zadbanego mężczyzny. Dlatego też warto zainwestować w urządzenie, które spełni wszystkie oczekiwania i które zostało stworzone przez profesjonalistów.

Czytaj więcej...
Krystaliczna czystość w domu -

ELECTROLUX

Krystaliczna czystość w domu - odkurzacz Ergorapido ZB3015SW

2015-11-26

Firma Electrolux znalazła sposób na stworzenie urządzenia, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Limitowana edycja odkurzacza Ergorapido to świąteczny prezent dla miłośników wzornictwa i skutecznego odkurzania.

Czytaj więcej...
Odkurzacz nowej generacji -

DIRT DEVIL

Odkurzacz nowej generacji - odkurzacz bezworkowy DD 2224-1

2015-11-26

Wprowadzenie odkurzaczy bezworkowych z systemem cyklonu było prawdziwą rewolucją i początkiem powstawania nowych zaawansowanych rozwiązań, które zwiększyły skuteczność odkurzania. W przyszłość wybiegła firma Dirt Devil, która już teraz prezentuje urządzenie o doskonałych parametrach.

Czytaj więcej...
Niepowtarzalne wzornictwo -

CONCEPT

Niepowtarzalne wzornictwo - czajnik elektryczny RK2320, RK2321

2015-11-26

Ciekawa faktura obudowy to znak rozpoznawczy nowych urządzeń w ofercie marki Concept. Czajniki zwracają uwagę nie tylko stylistyką, ale także zastosowanymi rozwiązaniami.

Czytaj więcej...
Szybko i poręcznie.

BOTTI

Szybko i poręcznie. Wyciskarki do cytrusów JE-606H, JE-608H

2015-11-26

Wyciskanie cytrusów za pomocą klasycznej wyciskarki wymaga odrobiny siły i cierpliwości. Idealnym rozwiązaniem jest zakup wyciskarki elektrycznej, która praktycznie zrobi to za nas.

Czytaj więcej...
Dla smakoszy „małej czarnej” -

NIVONA

Dla smakoszy „małej czarnej” - ekspres automatyczny CafeRomatica 838

2015-11-26

Możliwość wyboru rodzaju kawy to jedna z największych zalet ekspresów automatycznych. Bardzo często użytkownik może samodzielnie wprowadzać także dodatkowe ustawienia i programować parametry konkretnych napojów. Podobne rozwiązania zastosowała firma Nivona, tworząc nowy ekspres CafeRomatica 838.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket