Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Stylizacja z Gold Line (suszarka,

BOTTI

Stylizacja z Gold Line (suszarka, prostownica, suszarkolokówka i lokówka)

2015-07-28

Spójny wygląd to domena dużego AGD czy urządzeń kuchennych, które bardzo często dostępne są jako linie wzornicze. Na podobne rozwiązanie postawiła firma Botti, tworząc wyjątkową linię produktów do stylizacji włosów.

Czytaj więcej...
Czajnik TWK780 -

BOSCH

Czajnik TWK780 - miedź w szlachetnej odsłonie.

2015-06-01

Firma Bosch postawiła na klasykę w eleganckiej odsłonie. Obudowa w kolorze miedzi to znak rozpoznawczy nowego czajnika tej marki, który został wyposażony w bardzo praktyczne rozwiązania.

Czytaj więcej...
Czajniki Gado -

BOTTI

Czajniki Gado - Siła oryginalnych kolorów

2015-06-01

W wypadku urządzeń drobnego AGD producenci dużą wagę przywiązują do wyglądu. Tutaj największe możliwości dają ciekawa kolorystyka produktów oraz niepowtarzalne kształty. Ta zasada potwierdza się także w wypadku czajników elektrycznych marki Botti.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

PHILIPS

Ekspres automatyczny HD8847/09 z serii 4000

2015-06-01

Firma Philips stworzyła urządzenie wyjątkowe – automatyczny ekspres do kawy, który jest w stanie przygotować nie tylko klasyczne espresso, ale tez kawę o smaku kawy przelewowej. Przedstawiamy ekspresy ciśnieniowe z serii 4000.

Czytaj więcej...
Ekspres przelewowy TC60403 -

SIEMENS

Ekspres przelewowy TC60403 - dla smakoszy kawy filtrowanej.

2015-06-01

Mimo upływu lat ekspresy przelewowe nadal cieszą się dużą popularnością wśród konsumentów. Doskonale sprawdzają się w tych miejscach, gdzie kawę pija się często i w dużych ilościach.

Czytaj więcej...
Kolekcja urządzeń Legacy -

RUSSELL HOBBS

Kolekcja urządzeń Legacy - klasyka w nowym wydaniu.

2015-06-01

60 lat temu firma Russell Hobbs wprowadziła na rynek pierwszy czajnik elektryczny z automatycznym wyłącznikiem. Z tej okazji na polskim rynku pojawiła się nowa kolekcja urządzeń – Legacy.

Czytaj więcej...
Roboty sprzątające

PHILIPS

Roboty sprzątające SmartPro Active

2015-06-01

Roboty sprzątające to urządzenia, które przebojem wkroczyły na polski rynek. Jako jedyne gwarantują automatyczne usuwanie zanieczyszczeń bez udziału użytkownika, a co za tym idzie także oszczędność czasu – a to inwestycja, która zawsze się opłaca.

Czytaj więcej...
Szczoteczka do czyszczenia twarzy Reveal -

REMINGTON

Szczoteczka do czyszczenia twarzy Reveal - w trosce o skórę twarzy.

2015-06-01

Skóra twarzy i szyi wymaga specjalnego traktowania. Systematyczne i umiejętne oczyszczanie jest kluczem do prawidłowej pielęgnacji, a co za tym idzie także zachowania jej jędrności i przywrócenia zdrowego wyglądu.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket