Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nieustannie wspiera

CREATIVE

Nieustannie wspiera polski triathlon

2019-06-13

W warszawskim Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w gmachu Krajowej Izby Gospodarczej odbyła się premiera nowych urządzeń marki Creative. Na konferencji prasowej zorganizowanej przez firmę PowerSales International – oficjalnego przedstawiciela Creative w Polsce – zaprezentowano cztery nowe produkty: głośnik Bluetooth Muvo Play, 2.1-kanałowy zestaw głośnikowy Pebble Plus oraz kompaktowe słuchawki bezprzewodowe – Outlier Air Sports i Outlier Active.

Czytaj więcej...
Designerska

FERRO

Designerska armatura

2019-06-10

W stylowej przestrzeni eventowej „Piękno”, zlokalizowanej w centrum Warszawy, firma Ferro zorganizowała wiosenne spotkanie prasowe. Było ono poświęcone prezentacji produktów do kuchni i łazienek, które w ostatnim czasie powiększyły i tak już wyjątkowo bogatą ofertę tego producenta.

Czytaj więcej...
Szkolenie dealerów sprzętu audio

AUDIO CENTER POLAND

Szkolenie dealerów sprzętu audio

2019-06-06

31 maja w hotelu Radisson Collection w Warszawie odbyło się szkolenie produktowe zorganizowane przez firmę Audio Center Poland z Krakowa. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania się z nowościami produktowymi z oferty tego krakowskiego dystrybutora. Tym razem skupiono się na prezentacji asortymentu marek Monitor Audio, Cambridge Audio oraz Nordost – najnowszej marki w dystrybucji Audio Center Poland.

Jak się okazuje, krakowska firma rozszerza nie tylko ofertę dystrybucyjną, ale również kadry pracownicze. Do zespołu dołączyli bowiem Jakub Cieślik – jako przedstawiciel handlowy oraz Patryk Wcisło, który będzie zajmował się marketingiem i mediami społecznościowymi.

Czytaj więcej...
Global Conference 2019

IFA

Global Conference 2019

2019-05-28

Łączność, sztuczna inteligencja, sterowanie głosem i 5G to najważniejsze trendy napędzające innowacje w elektronice użytkowej i sprzęcie AGD, a wszystkie one będą widoczne w całej sieci globalnych wydarzeń IFA w tym roku.

Czytaj więcej...
„Inteligentne” kino

SAMSUNG

„Inteligentne” kino w najlepszym stylu

2019-05-28

Zorganizowane przez firmę Samsung warsztaty były doskonałą okazją do zapoznania się ze wszystkimi nowinkami wprowadzonymi w tegorocznych telewizorach QLED. Jak co roku Samsung, prezentując nowe wyświetlacze, podnosi poprzeczkę nie tylko w dziedzinie jakości obrazu ale również wzornictwa, dlatego też ekskluzywny salon BoConcept był doskonałym miejscem do organizacji takiego wydarzenia.

Czytaj więcej...
Jeszcze więcej

ELECTRONICS SHOW 2019

Jeszcze więcej niezapomnianych wrażeń

2019-05-27

Za nami druga edycja targów Electronics Show, które odbyły się w Ptak Warsaw Expo. W porównaniu z debiutancką edycją impreza znacznie się rozrosła i w tym roku wystawcy zajęli nie jedną, a dwie hale. Ponadto niektóre firmy prezentowały swój sprzęt również na zewnętrznych terenach wystawienniczych Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego.

Czytaj więcej...
14. edycja konferencji

ABRYS, APPLIA POLSKA, ELEKTROEKO

14. edycja konferencji o recyklingu ZSEE

2019-05-27

W maju w warszawskim Airport Hotel Okęcie odbyła się 14. edycja konferencji „Recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego”. Dwudniowe spotkanie zostało zorganizowane przez firmę Abrys i związek pracodawców AGD APPLiA Polska pod auspicjami organizacji ElektroEko – generalnego partnera konferencji.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket