Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

„Włącz czyste powietrze w swoim domu”

SAMSUNG

„Włącz czyste powietrze w swoim domu”

2019-10-29

Samsung wprowadził do swojej oferty w Polsce innowacyjne oczyszczacze powietrza. Rozwiązania koreańskiej marki znane są i cenione na świecie od wielu już lat. Wraz z urządzeniami klimatyzacyjnymi oczyszczacze efektywnie dbają o jakość powietrza zarówno w domach, hotelach, biurach czy restauracjach.

Czytaj więcej...
7 Kongres Serwisów AGD

APPLiA POLSKA

7 Kongres Serwisów AGD

2019-10-29

We wrześniu w ekskluzywnym 4-gwiazdkowym hotelu Ambasador Premium w Łodzi odbyła się 7. edycja Kongresu Serwisów AGD zorganizowanego przez APPLiA Polska. W wydarzeniu wzięło udział blisko 150 osób. Wśród nich byli przede wszystkim właściciele punktów serwisujących oraz przedstawiciele producentów i importerów AGD.

Czytaj więcej...
Czarno-biały

COMITOR

Czarno-biały event

2019-10-28

W S-Line Studio odbyło się wydarzenie „Black& White”, oddziałujące na wiele zmysłów. Zorganizowano wernisaż fotografi i Szymona Brodziaka oraz pokaz mody Natalii Śliwowskiej.

Czytaj więcej...
Trendy

DESIGN OD KUCHNI

Trendy we współczesnych kuchniach

2019-10-28

Pod koniec września 2019 r. w Trójmieście odbyła się kolejna edycja cyklu Design od Kuchni. Na spotkaniu zorganizowanym przez Comitor, Cosentino i Studio Estima pojawiło się kilkudziesięciu najlepszych trójmiejskich architektów. Przygotowane przez gospodarzy prezentacje przybliżyły zebranym najnowszą ofertę marek, a także trendy obowiązujące we współczesnych kuchniach.

Czytaj więcej...
Innowacyjny sprzęt

STUDIO PROSTYCH FORM

Innowacyjny sprzęt i wyjątkowa aranżacja wnętrza

2019-10-28

We wrześniu w siedzibie Studia Prostych Form przy ul. Burakowskiej 5/7 w Warszawie odbyło się szkolenie produktowe firm Miele i I-mar. Studio Prostych Form to wyjątkowe miejsce prezentujące możliwości producenta luksusowych zabudów i mebli kuchennych. W modną, industrialną, ale też minimalistyczną stylistykę salonu doskonale wpisują się urządzenia Generacji 7000 fi rmy Miele oraz kamienne wykończenia wnętrz projektowane i wykonywane przez firmę I-mar.

Czytaj więcej...
Innowacyjne AGD

IFA

Innowacyjne AGD na IFA 2019

2019-10-09

Jaki będzie dom przyszłości? Jaka będzie kuchnia przyszłości? Na te pytania starało się odpowiedzieć wielu producentów sprzętu AGD, którzy prezentowali swój innowacyjny sprzęt na berlińskich targach, które od lat cieszą się olbrzymią popularnością, zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających.

Czytaj więcej...
Mobilna rewolucja

SONOS

Mobilna rewolucja w systemie multiroom

2019-10-01

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się we wrześniu w Berlinie, firma Sonos zaprezentowała swój pierwszy przenośny, a jednocześnie „inteligentny” głośnik – Sonos Move. Jest to pełnoprawny element systemu multiroom Sonos, który oprócz łączności Wi-Fi obsługuje również standard Bluetooth. Dzięki temu może być wykorzystywany nie tylko w domowym zaciszu, ale także poza domem.

Czytaj więcej...
„Kuchnia

FRANKE

„Kuchnia sercem domu”

2019-10-01

W warszawskiej Kinotece odbyła się uroczysta premiera spotu reklamowego firmy Franke zatytułowanego „Kuchnia sercem domu”. Spotkanie oficjalnie zainaugurowało kampanię telewizyjną, dodajmy: pierwszą tak dużą kampanię Franke od 15 lat.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket