Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Nabór startupów

SAMSUNG

Nabór startupów do Inkubatora

2020-02-03

W Samsung Inkubator w Lublinie rozpoczął się nabór do kolejnej edycji programu. Poszukiwane są start-upy z województwa lubelskiego, które mają pomysły na innowacyjne rozwiązania związane z cyberbezpieczeństwem. Rekrutacja potrwa do końca marca.

Czytaj więcej...
Ukraińcy – nasi

AMICA

Ukraińcy – nasi niewidzialni sąsiedzi

2020-02-03

W drugiej odsłonie projektu „Amica for others” największy polski producent AGD zwraca uwagę na temat naszego podejścia do imigrantów, którzy pracują w Polsce. Ich wkład w rozwój gospodarczy Polski trudno przecenić.

Czytaj więcej...
Zabierz kolor nieba

9design

Zabierz kolor nieba do domu

2020-02-03

Wieść o nowym kolorze sezonu, godnym miana następcy poprzedniego króla: gamy Pantone – Living Coral rozeszła się zaskakująco szybko. Classic Blue, a dokładniej Pantone 19-4052, to odcień niebieskiego, który z założenia budzi skojarzenie z zaufaniem, nadzieją na przyszłość, elegancją i… niezawodnością.

Czytaj więcej...
16 proc. wzrostu przychodów

AB

16 proc. wzrostu przychodów

2020-02-03

Grupa AB, notowany na GPW największy dystrybutor IT oraz elektroniki użytkowej w Polsce i regionie CEE, rozpoczęła nowy rok finansowy kontynuacją dynamicznego wzrostu skali biznesu.

Czytaj więcej...
Mapa dobrych praktyk

Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Mapa dobrych praktyk odpowiedzialnego biznesu

2020-02-03

Forum Odpowiedzialnego Biznesu przygotowało „Mapę dobrych praktyk wspierających realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju”. Infografika zawiera przykłady działań biznesowych podzielone na 17 globalnych wyzwań ONZ.

Czytaj więcej...
Podsumował 2019 rok

COMITOR

Podsumował 2019 rok

2020-02-03

Od 1994 r. Comitor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce specjalizujących się w wyposażaniu zarówno prywatnych kuchni, jak i profesjonalnej gastronomii. Jak wyglądał dla firmy kończący się rok i które wydarzenia były najistotniejsze biznesowo?

Czytaj więcej...
Powiększa magazyny

VDB

Powiększa magazyny i ofertę produktową

2020-02-03

VDB jest cenioną i coraz dynamiczniej rozwijającą się na polskim rynku marką okapów kuchennych. W 2020 r. mija 13 rok obecności marki VDB na rodzimym rynku. Firma od lat poszerza zarówno portfolio swych produktów, jak stałe grono odbiorców.

Czytaj więcej...
Fundacja Amicis wspiera

AMICA

Fundacja Amicis wspiera pacjentki poznańskich szpitali

2020-02-03

Kolejny już raz wolontariusze Fundacji Amicis, wspieranej przez Grupę Amica, odwiedzili oddziały ginekologiczno-onkologiczne dwóch poznańskich szpitali, niosąc przebywającym na nich pacjentkom dobre słowo i ciepłe uśmiechy. Do blisko 150 pań trafiły przygotowane przez fundację paczki, ale to przede wszystkim sam gest odwiedzin wywoływał często wzruszenie, a nawet łzy.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket