Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Piekarnik

MPM

Piekarnik MPM-63-BOS-41

2020-09-04

Multifunkcyjny model z pojemną komorą

Model MPM-63-BOS-41 to urządzenie, które świetnie sprawdzi się w  każdej kuchni. Zostało wyposażone w różnorodne funkcje i rozwiązania umożliwiające równomierne i szybkie przyrządzanie rozmaitych wypieków.

Czytaj więcej...
Chłodziarkozamrażarka

AMICA

Chłodziarkozamrażarka BK3235.4DFOMAA

2020-09-04

System CoolManagement w zabudowie

Firma Amica nieustannie powiększa portfolio urządzeń chłodniczych. W jej ofercie dostępny jest funkcjonalny model do zabudowy BK3235.4DFOMAA. Wykorzystuje on innowacyjne rozwiązania techniczne i systemy, dzięki którym możemy przechowywać żywność dłużej w optymalnych warunkach.

Czytaj więcej...
Okap

CIARKO

Okap Aura

2020-09-04

Wyjątkowa Aura w kuchennym wnętrzu

Firma Ciarko, polski producent okapów, ma w ofercie modele, które wyróżniają się na rynku zarówno pod względem parametrów technicznych, wzornictwa, jak i funkcjonalności. Doskonałym tego dowodem jest model Aura, przeznaczony do zabudowy w szafce kuchennej.

Czytaj więcej...
Zwrot

LG

Zwrot w akcji

2020-09-04

Firma LG przygotowała dla klientów akcję promocyjną, w której można otrzymać zwrot części gotówki wydanej na zakup lodówki side by side z techniką Door-in-Door.

Czytaj więcej...
Home Connect i loteria

BSH

Home Connect i loteria z nagrodami

2020-09-04

Przypominamy o trwającej loterii promocyjnej zorganizowanej przez firmę BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., w której do wygrania są karty podarunkowe Netflix oraz hulajnogi elektryczne. Loteria trwa do 31 grudnia 2020 r.

Czytaj więcej...
Elektrośmieci zbieramy

ENVIROPOL PL

Elektrośmieci zbieramy – zwierzaki wspieramy

2020-09-04

Należący do grupy ASEKOL PL zakład przetwarzania ENVIROPOL PL z Gliwic organizuje mobilne zbiórki elektroodpadów, a także rozmaite akcje edukacyjne. Jedną z nich jest akcja pod nazwą „Elektrośmieci zbieramy – zwierzaki wspieramy”.

Czytaj więcej...
Era nowych

SAMSUNG

Era nowych wirtualnych doznań

2020-09-04

„Life Unstoppable” to wydarzenie zorganizowane przez Samsunga, w ramach którego firma zaprezentowała najnowsze smartfony, urządzenia ubieralne, telewizory, produkty audio i AGD.

Czytaj więcej...
Przepis

AMICA

Przepis na garden party

2020-09-04

Początek lata przyniósł poluzowanie kwarantannowych restrykcji. Ciepłe i słoneczne dni zachęcają do wyjścia z domu, dlatego najlepiej zorganizować kameralne spotkanie na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Proste rozwiązania są najlepsze, dlatego podczas organizacji garden party warto postawić na naturalność i minimalizm.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket