Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Wyjątkowe

FORUM BRANŻY ŁAZIENKOWEJ I KUCHENNEJ

Wyjątkowe spotkanie branżowe

2019-04-24

Na początku kwietnia 2019 r. w warszawskim hotelu Sheraton odbyło się Forum Branży Łazienkowej i Kuchennej. Jest to najważniejsze wydarzenie w branży łazienkowej w Polsce, które w tym roku odbyło się nowej odsłonie, bo wzbogacone o tematykę kuchenną.

Czytaj więcej...
Nagrodzone w konkursie

FRANKE

Nagrodzone w konkursie „Top Design Award”

2019-04-24

Innowacyjna bateria Franke Vital okazała się bezkonkurencyjna w kategorii „kuchnia” konkursu „Top Design Award 2019”, który organizowany jest w ramach odbywających się w Poznaniu targów Arena Design.

Czytaj więcej...
Targi sztuki współczesnej

TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ

Targi sztuki współczesnej z limitem ceny!

2019-04-24

W marcu 2019 r. odbyły się pierwsze w Polsce Targi Sztuki Dostępnej. Było to wydarzenie przełomowe, uzupełniające ofertę krajowego rynku sztuki, które ma za zadanie promować sztukę współczesną dobrą i niedrogą. Żadne dzieło sztuki sprzedane na targach nie mogło kosztować więcej niż 5 tys. zł.

Czytaj więcej...
Trzy

AMICA

Trzy „Złote Ville”

2019-04-24

Podczas tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu „Złote Ville”, organizowanego po raz 9. przez magazyn „Villa”, w którym wybierane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, Amica otrzymała nagrody w aż trzech kategoriach: okapów, zmywarek i AGD do zabudowy.

Czytaj więcej...
Robot sprzątający

CONCEPT

Robot sprzątający VR2000 Perfect Clean

2019-04-01

Zintegrowany z asystentem głosowym

Marka Concept powiększyła swoją ofertę o nową kategorię produktową. Model VR2000 jest pierwszym robotem sprzątającym w jej portfolio. Uzupełnia on linię produktów Perfect Clean.

Czytaj więcej...
Wyciskarka wolnoobrotowa

SAM COOK

Wyciskarka wolnoobrotowa PSC-50

2019-04-01

Świeże i zdrowe soki

Domowe soki to jeden z najlepszych sposobów na wzbogacenie organizmu o porcję witamin. Można je uzyskać m.in. dzięki najnowszej wyciskarce wolnoobrotowej PSC-50 marki Sam Cook.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

SIEMENS

Ekspres automatyczny EQ.9 Plus Connect TI9573X1RW

2019-03-29

Sterowanie ze smartfona

Dostępny w ofercie marki Siemens ekspres automatyczny TI9573X1RW należy do najbardziej zaawansowanych modeli w ofercie producenta. Jego wyróżnikami są dwa pojemniki na kawę oraz możliwość kontroli za pomocą aplikacji Home Connect.

Czytaj więcej...
Okap

AMICA

Okap OKP9655S

2019-03-29

Sterowanie gestami

Kto powiedział, że musimy dotykać okapu, aby nim sterować? W nowym modelu OKP9655S marki Amica wystarczą proste gesty dłonią, bez dotykania urządzenia, aby móc modyfikować jego parametry pracy. Dzięki temu nie ma problemu ze śladami użytkowania okapu, co oznacza mniej sprzątania, bo nie trzeba czyścić panelu sterowania.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket