Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zestaw

WERA

Zestaw Kraftform Big Pack 100 VDE

2019-12-10

Bezpieczna praca pod napięciem

Kompletny zestaw wkrętaków Kraftform Big Pack 100 VDE marki Wera to niemal wszystko, co jest niezbędne w codziennej pracy elektryka czy elektrotechnika.

Czytaj więcej...
Spodnie

SNICKERS WORKWEAR

Spodnie FlexiWork 6944 2.0

2019-12-10

Ekologiczne i komfortowe

Najnowsze spodnie robocze Flexi-Work 6944 2.0 należą do najbardziej zaawansowanej odzieży uszytej przez firmę. Oprócz znakomitej ochrony oferują bardzo dobre dopasowanie do sylwetki i swobodę ruchu.

Czytaj więcej...
Nagrzewnice elektryczne

DEDRA

Nagrzewnice elektryczne DED9921A, DED9921X i DED9925E

2019-12-10

Przenośne ogrzewanie

Nagrzewnice w sezonie jesienno-zimowym są niezbędne w celu utrzymania właściwej temperatury w miejscu pracy. Modele elektryczne, jak te oferowane przez firmę Dedra, dobrze spiszą się np. w pracach wykończeniowych.

Czytaj więcej...
Szybkie

ODŚNIEŻARKI

Szybkie i łatwe usuwanie śniegu

2019-12-09

Dobrym pomysłem, szczególnie dla właścicieli większych posesji, jest zakup odpowiedniej odśnieżarki, która nie tylko usprawni pracę, ale spowoduje też, że przy minimalnym wysiłku fi zycznym wykonają wszystkie swoje obowiązki w maksymalnie krótkim czasie.

Czytaj więcej...
Szczypce i nożyce

NARZĘDZIA RĘCZNE

Szczypce i nożyce do przewodów oraz drutów

2019-12-09

Jednymi z najpopularniejszych narzędzi używanych przez elektryków, elektroników i mechaników są szczypce i nożyce o różnych funkcjach: cięcia, przytrzymywania, profilowania kabli i drutów.

Czytaj więcej...
Wkręcanie i wiercenie

WKRĘTARKI

Wkręcanie i wiercenie w domu i nie tylko

2019-12-09

Wkrętarki i wiertarkowkrętarki należą do najpopularniejszych elektronarzędzi. Przydają się nie tylko przy skręcaniu mebli, ale również z powodzeniem zastąpią tradycyjne wiertarki o małej mocy. Są przy tym znacznie wygodniejsze w użytkowaniu.

Czytaj więcej...
Porządek

ODKURZACZE

Porządek musi być!

2019-12-09

W utrzymaniu porządku i czystości w warsztacie, garażu lub w przydomowym ogrodzie pomoże odpowiedni odkurzacz. Poszukując najlepszego dla nas modelu, warto zapoznać się z dostępnymi na rynku urządzeniami i stosowanymi w nich rozwiązaniami. Przede wszystkim należy zastanowić się, do czego i w jakich warunkach odkurzacz będzie najczęściej wykorzystywany.

Czytaj więcej...
Cięcie, wiercenie

NARZĘDZIA GLAZURNICZE

Cięcie, wiercenie i nie tylko

2019-12-09

W pracy glazurnika przydatnych jest wiele rozmaitych narzędzi i akcesoriów. Jednym z jego najważniejszych atrybutów jest przecinarka. Może to być model tzw. ręczny, który nie wymaga zasilania, lub elektryczny. Niezbędne mogą okazać się ponadto różnego typu wiertła i otwornice. Nie należy zapominać też chociażby o młotku, zwijanej miarce czy poziomnicy.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket