Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Pilotażowe

SIGNIFY

Pilotażowe projekty LiFi

2019-04-09

To jest światło, ale nie takie, jakie znamy.”

Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej ogłosił współpracę w kwestii pilotażu komercyjnej wersji systemu LiFi z ponad 30 klientami z Europy, Ameryki Północnej i Azji. Dostosowane do technologii LiFi oprawy LED łączą w sobie doskonałej jakości energooszczędne światło z bezpiecznym, stabilnym, ultraszybkim i bezprzewodowym przesyłem danych za pomocą fal świetlnych.

Czytaj więcej...
Garść nagród

SIGNIFY

Garść nagród za innowacyjne oświetlenie

2019-04-05

Aż 11 produktów – począwszy od nowej aplikacji Philips Hue a skończywszy na Philips GreenPerform Highbay Elite – zostało nagrodzonych podczas 66. edycji iF Design Awards w Hamburgu.

Czytaj więcej...
Nowe oprawy

LEDVANCE

Nowe oprawy w stylu retro

2019-04-05

Elegancka i dobrze znana wśród wymagających klientów rodzina lamp Ledvance Vintage 1906 została wzbogacona o 36 nowych modeli opraw, które pojawią się na rynku już w kwietniu.

Czytaj więcej...
Danfoss buduje

DANFOSS

Danfoss buduje centra danych

2019-03-19

Danfoss buduje przyjazne dla środowiska centra danych we współpracy z Hewlett Packard Enterprise

Budowa nowych centrów danych firmy Danfoss otwiera kolejny rozdział w procesie transformacji cyfrowej, jakiej wymaga solidna infrastruktura informatyczna wspierająca rozwój firmy. Do ich  budowy Danfoss wykorzysta własne efektywne energetycznie technologie, które zademonstrują, w jaki sposób możemy zminimalizować wpływ wciąż zwiększającej się ilości przetwarzanych danych na klimat naszej planety. W chwili obecnej, około 10% energii zużywanej na świecie wykorzystywane jest w obszarze technologii informatycznych.

Czytaj więcej...
Jak uchronić się

SCHNEIDER ELECTRIC

Jak uchronić się przed blackoutem?

2019-03-19

Kilka dni wichur i kilkaset tysięcy odbiorców bez prądu

W wyniku wichur, które pojawiły się w ostatnim tygodniu nad Polską, strażacy musieli interweniować ponad 4 tysiące razy. Blisko 400 tysięcy odbiorców nie miało prądu. Tak silne wiatry mogą doprowadzić do awarii sieci elektroenergetycznych. Czy istnieją sposoby, aby uniknąć blackoutów albo skrócić czas ich trwania?

Czytaj więcej...
Wyjdź poza ramy

SIGNIFY

Wyjdź poza ramy w Dubaju!

2019-03-14

I zrób sobie selfie przy największej ramie zdjęciowej świata! 

Signify, światowy lider branży oświetleniowej, współpracuje z władzami Dubaju przy oświetleniu jednego z najbardziej niezwykłych dzieł światowej architektury. Firma dostarcza dynamicznie zmieniającą kolory iluminację Dubai Frame – imponującej budowli, mierzącej 150 na 93 metry i przypominającej olbrzymią ramę zdjęciową. Ta oszałamiająca konstrukcja stanowi idealny punkt wyjścia dla wypadów turystycznych w mieście, które może się pochwalić także najwyższym drapaczem chmur, największym centrum handlowym oraz najdłuższym bezzałogowym systemem metra na świecie.

Czytaj więcej...
Konsekwencja –

SCHNEIDER ELECTRIC

Konsekwencja – najważniejsza cecha w walce z globalnym ociepleniem

2019-03-06

Dwie trzecie energii jest obecnie zarządzane nieefektywnie, a do 2050 roku będziemy obserwować dwukrotny wzrost popytu na energię. Natomiast emisja CO2 w ciągu ostatnich 20 lat wzrosła aż o 11 mld ton. Jak sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na energię, ale jednocześnie dbać o zrównoważony rozwój?

Czytaj więcej...
Nowy pomysł

SIGNIFY

Nowy pomysł na szklarniowe oświetlenie

2019-03-06

Signify ułatwia przejście w szklarni z wysokoprężnych lamp sodowych HPS na oświetlenie sufitowe górne LED w oparciu o istniejącą infrastrukturę.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket