Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Akwizycja

SIGNIFY

Akwizycja WiZ Connected

2019-05-06

Signify dokonał akwizycji firmy WiZ Connected, aby wzmocnić swoją pozycję lidera na rynku zintegrowanych systemów oświetlenia.

Czytaj więcej...
Ciekawostki o kredycie konsumenckim

Ciekawostki o kredycie konsumenckim

2019-05-06

Konsumenci często korzystają z różnych pożyczek czy kredytów na zakup wymarzonego telewizora czy sprzętu AGD. Rynek oferuje wiele możliwości. Jedną z nich jest kredyt konsumencki. Przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z tej formy pozyskania dodatkowych środków warto zapoznać się z regulacjami prawnymi zawartymi w ustawie z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim ( Dz.U.2018.0.993 t.j.).
 

Czytaj więcej...
„Open scope”

ASEKOL

„Open scope” dla wprowadzających

2019-04-25

Mirosław Baściuk – dyrektor zarządzający ASEKOL PL Organizacji Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego SA, od 2006 r. związany z branżą zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Czytaj więcej...
Pilotażowe

SIGNIFY

Pilotażowe projekty LiFi

2019-04-09

To jest światło, ale nie takie, jakie znamy.”

Signify (Euronext: LIGHT), światowy lider branży oświetleniowej ogłosił współpracę w kwestii pilotażu komercyjnej wersji systemu LiFi z ponad 30 klientami z Europy, Ameryki Północnej i Azji. Dostosowane do technologii LiFi oprawy LED łączą w sobie doskonałej jakości energooszczędne światło z bezpiecznym, stabilnym, ultraszybkim i bezprzewodowym przesyłem danych za pomocą fal świetlnych.

Czytaj więcej...
Garść nagród

SIGNIFY

Garść nagród za innowacyjne oświetlenie

2019-04-05

Aż 11 produktów – począwszy od nowej aplikacji Philips Hue a skończywszy na Philips GreenPerform Highbay Elite – zostało nagrodzonych podczas 66. edycji iF Design Awards w Hamburgu.

Czytaj więcej...
Nowe oprawy

LEDVANCE

Nowe oprawy w stylu retro

2019-04-05

Elegancka i dobrze znana wśród wymagających klientów rodzina lamp Ledvance Vintage 1906 została wzbogacona o 36 nowych modeli opraw, które pojawią się na rynku już w kwietniu.

Czytaj więcej...
Danfoss buduje

DANFOSS

Danfoss buduje centra danych

2019-03-19

Danfoss buduje przyjazne dla środowiska centra danych we współpracy z Hewlett Packard Enterprise

Budowa nowych centrów danych firmy Danfoss otwiera kolejny rozdział w procesie transformacji cyfrowej, jakiej wymaga solidna infrastruktura informatyczna wspierająca rozwój firmy. Do ich  budowy Danfoss wykorzysta własne efektywne energetycznie technologie, które zademonstrują, w jaki sposób możemy zminimalizować wpływ wciąż zwiększającej się ilości przetwarzanych danych na klimat naszej planety. W chwili obecnej, około 10% energii zużywanej na świecie wykorzystywane jest w obszarze technologii informatycznych.

Czytaj więcej...
Jak uchronić się

SCHNEIDER ELECTRIC

Jak uchronić się przed blackoutem?

2019-03-19

Kilka dni wichur i kilkaset tysięcy odbiorców bez prądu

W wyniku wichur, które pojawiły się w ostatnim tygodniu nad Polską, strażacy musieli interweniować ponad 4 tysiące razy. Blisko 400 tysięcy odbiorców nie miało prądu. Tak silne wiatry mogą doprowadzić do awarii sieci elektroenergetycznych. Czy istnieją sposoby, aby uniknąć blackoutów albo skrócić czas ich trwania?

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket