Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Udane 5 lat innowacji

AB

Udane 5 lat innowacji

2018-07-26

Rozmowa z Patrycją Gawarecką dyrektorem sprzedaży i marketingu AB SA.

Czytaj więcej...
Wilson – światowa klasa z Polski rodem

HORN DISTRIBUTION

Wilson – światowa klasa z Polski rodem

2018-07-04

Rozmowa z Grzegorzem Rencem, senior product managerem w firmie Horn Distribution SA.

Czytaj więcej...
„Włączmy gościnność”

MPM

„Włączmy gościnność”

2018-04-10

Rozmowa z Konradem Krasnodębskim, dyrektorem marketingu w firmie MPM agd S.A. Konrad Krasnodębski w firmie MPM agd S.A. pracuje od 2011 roku. MPM to polska firma i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30-letnią tradycją. Od niedawna oficjalny dystrybutor specjalistycznej marki Haus & Luft.

Czytaj więcej...
Trendy w pralnictwie,

AMICA

Trendy w pralnictwie, nowe, innowacyjne suszarki do ubrań

2018-04-10

Maciej Bartłomiej Kamiński – wiceprezes ds. zarządzania produktami w Amica Handel i Marketing. Ukończył wydział Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej, a także podyplomowe studia z zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wcześniej pracował m.in. dla Play czy Samsunga, odpowiadając za zarządzanie działami produktowymi. W firmie Amica pracuje od maja 2016 r.

Czytaj więcej...
Intensywny rozwój marek własnych

PROFIT PLUS

Intensywny rozwój marek własnych

2018-02-28

Krzysztof Kusz – prezes zarządu Profit Plus sp. z o.o., dystrybutor marek VORDON, Medivon i Beautifly. W 2010 r. założył firmę Profit Plus sp z o.o., której jest prezesem. Twórca takich marek jak VORDON, Medivon, Beautifly, oferujących zarówno elektronikę użytkową, jak i sprzęt do ochrony zdrowia i pielęgnacji urody. Oprócz działalności związanej z Profit Plus sp. z o.o. interesuje się również rynkiem startupów i nowych technologii.

Czytaj więcej...
Dynamiczny rozwój

AKPO

Dynamiczny rozwój marki i firmy

2018-01-04

Akpo jest w Polsce jedną z najbardziej pożądanych marek w segmencie okapów kuchennych. Pod względem udziałów w rynku plasuje się na drugim miejscu z robiącym duże wrażenie wolumenem sprzedaży, tak od strony wartościowej, jak i ilościowej. Ostatnie dziesięciolecie jest przy tym dla firmy okresem niezwykle dynamicznego rozwoju.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket