Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Głośnik

CREATIVE

Głośnik Muvo Play

2019-09-02

Wodoodporna konstrukcja

Oferta firmy Creative powiększyła się o nowy głośnik bezprzewodowy – Muvo Play. To kompaktowe urządzenie jest na tyle „mocne”, że sprawdzi się zarówno w plenerze, jak i podczas domowych imprez, także tych przy basenie.

Czytaj więcej...
Amplituner

DENON

Amplituner DRA-800H

2019-09-02

Stereofonicznie w systemie Heos

Denon to nie tylko zaawansowane amplitunery do systemów kina domowego, ale też funkcjonalne modele do zestawów stereofonicznych. Potwierdza to nowy model w ofercie tego producenta – DRA-800H, kompatybilny z systemem multiroom Heos.

Czytaj więcej...
Końcówki mocy

ANTHEM

Końcówki mocy MDX-16 i MDX-8

2019-09-02

Zaawansowane wzmocnienie strefowe

Firma Anthem wprowadziła do oferty dwa modele końcówek mocy z serii MDX, na bazie których można wygodnie budować nawet najbardziej zaawansowane systemy multiroom. Modele MDX-16 i MDX-8 zostały wyposażone m.in. w najnowszy system korekcji akustyki marki Anthem, czyli ARC Genesis.

Czytaj więcej...
Dekoder

CYFROWY POLSAT

Dekoder OTT Evobox Stream

2019-09-02

Telewizja internetowa OTT

Evobox Stream to drugi dekoder, po Evobox IP Cyfrowego Polsatu, który nie potrzebuje anteny satelitarnej do odbioru kanałów telewizyjnych.

Czytaj więcej...
Telewizory Ultra HD

TCL

Telewizory Ultra HD z serii EP68

2019-09-02

Sterowanie głosowe i Asystent Google

W średniej klasie telewizorów marki TCL wprowadzano po raz pierwszy system HDR Dolby Vision i możliwość odtwarzania dźwięku Dolby Atmos, także w wersji wirtualnej – przez głośniki telewizora.

Czytaj więcej...
Telewizory Ultra HD

SAMSUNG

Telewizory Ultra HD z serii RU7

2019-09-02

Uniwersalne telewizory dla wszystkich kinomaniaków

Seria RU7 oferuje duży wybór modeli telewizorów UHD (4K), które zastąpiły popularne zeszłoroczne telewizory z literą „N” w nazwie. Seria 7 reprezentowana jest przez modele RU7400, RU7300 oraz RU7100.

Czytaj więcej...
Robot mopujący

iROBOT

Robot mopujący Braava jet m6

2019-09-02

Czyszczenie podłóg twardych

Dostępny w ofercie marki iRobot robot mopujący Braava jet m6 to doskonały kompan robotów odkurzających Roomba s9 oraz i7. Dzięki funkcji Imprint Link roboty mogą wymieniać między sobą informacje i automatycznie wykonywać swoje zadania po sobie, bez ingerencji użytkownika.

Czytaj więcej...
Nawilżacz powietrza

ELDOM

Nawilżacz powietrza NU20 Aroma

2019-09-02

Nawilżenie i aromaterapia

Ultradźwiękowy nawilżacz NU20 Aroma to skuteczny sposób na utrzymanie właściwej wilgotności powietrza w pomieszczeniach mieszkalnych.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2019 InfoMarket