Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Inteligentny Zamek i Klucze

NETATMO

Inteligentny Zamek i Klucze

2020-02-10

Netatmo, jeden z liderów w dziedzinie rozwiązań „inteligentnego” domu, zaprezentował swój nowy produkt – „Inteligentny Zamek i Klucze” na targach CES.

Czytaj więcej...
100 proc. udziałów Skytec UMC

SHARP

100 proc. udziałów Skytec UMC

2020-02-10

Sharp Corporation, jeden z czołowych producentów urządzeń elektronicznych na świecie, przejął 100 procent udziałów europejskiej spółki zależnej Skytec Universal Media Corporation (UMC).

Czytaj więcej...
Nowa wiceprezes do spraw programowych

CANAL+

Nowa wiceprezes do spraw programowych

2020-02-10

Małgorzata Seck dołączy do Canal+ w Polsce i obejmie stanowisko wiceprezesa ds. programowych. Zastąpi na tym stanowisku Edytę Sadowską, która łączyła równolegle pozycję prezesa zarządu i wiceprezesa ds. programowych Canal+.

Czytaj więcej...
Zadania branży cyfrowej

ZWIĄZEK CYFROWA POLSKA

Zadania branży cyfrowej na 2020 rok

2020-02-10

Dalszy rozwój sieci 5G, wzmocnienie cyberbezpieczeństwa kraju, cyfryzacja radia oraz rozdział środków z unijnego budżetu cyfrowego – to zdaniem branży cyfrowej i nowoczesnych technologii główne wyzwania w 2020 r.

Czytaj więcej...
Beko i League of Legends

BEKO

Beko i League of Legends łączą siły już drugi rok z rzędu

2020-02-06

Beko, wiodący producent sprzętów AGD, odnowił współpracę przy Mistrzostwach Europy League of Legends 2020 (LEC) pozostając ich oficjalnym partnerem i dostawcą już drugi rok z rzędu. Dzięki tej współpracy Beko planuje jeszcze mocniej rozwijać swoją wielokrotnie nagradzaną inicjatywę „Jedz jak Mistrz”, mającą na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do zdrowego odżywiania się na wzór ich sportowych idoli.

Czytaj więcej...
APPLE TV oraz Apple TV+

LG

APPLE TV oraz Apple TV+ już dostępne w Polsce!

2020-02-04

LG Electronics udostępnia aplikację Apple TV w ponad 80 krajach dla telewizorów Smart TV z roku 2019 oraz wchodzącej na rynek nowej linii TV 2020. Aplikacja jest dostępna w menu głównym i pozwala użytkownikom LG na subskrypcję usługi streamingowej Apple TV+ oraz Apple TV Channels umożliwiając oglądanie treści wideo w formacie Dolby Vision m.in. oryginalnych produkcji Apple Originals, jak seriale „The Morning Show” „See”, „Servant” czy „Little America”.

Czytaj więcej...
Okapy nablatowe

CIARKO

Okapy nablatowe w seryjnej produkcji!

2020-02-04

Firma Ciarko, największy w naszym kraju producent okapów i dostawca wielu zaawansowanych rozwiązań, uruchomił właśnie seryjną produkcję pierwszego w swojej ofercie urządzenia typu hood-in-hob, czyli okapu zintegrowanego z płytą grzejną.

Czytaj więcej...
Wygoda użytkowania

ROZWIĄZANIA W AGD

Wygoda użytkowania sprzętu gospodarstwa domowego

2020-02-04

Duże AGD powinno być nie tylko funkcjonalne, ale także wygodne w obsłudze. Połączenie tych dwóch cech w wypadku piekarników czy płyt grzejnych pozwala na komfortowe przygotowanie nawet najbardziej wykwintnych potraw. Na uwagę zasługują ponadto innowacyjne chłodziarkozamrażarki, które zapewniają dłuższe przechowywanie żywności w optymalnych warunkach. Na tym jednak nie koniec! Jakie jeszcze „inteligentne” AGD możemy mieć w domowej kuchni?

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket