Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Odkryj kuchnię na nowo

AMICA

Odkryj kuchnię na nowo

2019-08-29

Trwa kampania reklamowa marki Amica, która promuje linię sprzętów kuchennych do zabudowy zaprojektowaną w oparciu o obserwacje, badania i testy sprzętu w domach użytkowników.

Czytaj więcej...
Targi już na początku października

WARSAW HOME

Targi już na początku października

2019-08-29

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja targów wyposażenia wnętrz „Warsaw Home”. W tym roku impreza odbędzie się w dniach od 3 do 6 października, oczywiście, w Ptak Warsaw Expo.

Czytaj więcej...
Ekspresy automatyczne

SIEMENS

Ekspresy automatyczne EQ.500 integral i EQ.500 classic

2019-07-30

Jeden dotyk – dwie kawy

Innowacyjne ekspresy automatyczne marki Siemens wyróżniają się zastosowaniem funkcji OneTouch Double Cup. Dzięki niej urządzenie jest w stanie przygotować za naciśnięciem jednego przycisku dwie porcje kawy jednocześnie, niezależnie od tego, czy wybierzemy mocne espresso, kremowe cappuccino czy latte macchiato.

Czytaj więcej...
Płyta zintegrowana z okapem

ELICA

Płyta zintegrowana z okapem NikolaTesla Flame

2019-07-30

Gdy gaz na szkle to za mało

Badania i wewnętrzne testy laboratoryjne przeprowadzane nieustannie przez inżynierów firmy Elica dały początek produktowi, który w pełni spełnia przepisy w zakresie mocy płomienia oraz zasilania – modelowi NikolaTesla Flame.

Czytaj więcej...
Transport wadliwego produktu przy rękojmi i gwarancji

Transport wadliwego produktu przy rękojmi i gwarancji

2019-07-29

Korzystając  z reklamacji konsument powinien zwrócić uwagę, co dla niego jest korzystniejsze rękojmia czy gwarancja. Jednym z aspektów, które powinien wziąć pod uwagę jest koszt dostarczenia wadliwej rzeczy. Jest to istotne zwłaszcza, gdy produkt jest duży i może być problem z jego transportem. Kto zatem ponosi koszty wadliwego produktu przy rękojmi, a kto przy gwarancji? W jaki sposób reguluje to prawo?

Czytaj więcej...
Czy warto korzystać z postępowań przed

Czy warto korzystać z postępowań przed stałym polubownym sądem konsumenckim?

2019-07-08

Jeżeli konsument i przedsiębiorca nie mogą dojść do porozumienia warto skorzystać z postępowania przed stałym sądem polubownym. Można wówczas liczyć na rozstrzygnięcie sporu. Są to postępowania dosyć uproszczone, niesformalizowane i szybkie. Jakie sprawy są rozstrzygane? Jak wyglądają postępowania? Kto ponosi koszty postępowania?

Czytaj więcej...
Zmywarka

ZELMER

Zmywarka ZED25A40EU

2019-07-02

Uniwersalny i pojemny model

Zelmer to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Warto dodać, że marka, należąca dziś do BSH, ma także w swoim portfolio duże AGD. Jednym z najnowszych modeli w ofercie jest m.in. zmywarka wolnostojąca ZED25A40EU.

Czytaj więcej...
To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

To konsument udowadnia fakt zakupu produktu

2019-06-03

Jeżeli rzecz kupiona przez konsumenta ma wadę może on skorzystać z uprawnień wynikających w rękojmi. Muszą być jednak spełnione określone warunki. Najważniejsze to termin oraz fakt udowodnienia, że produkt był kupiony u danego sprzedawcy. W jaki sposób potwierdzić fakt kupna rzeczy u danego sprzedawcy? Czy jedynym dowodem jest paragon? Czy sprzedawca ma prawo odrzucić reklamację konsumenta z powodu braku paragonu?

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket