Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Zwrot

OKK! design

Zwrot w stronę natury

2019-10-28

Zmęczeni zgiełkiem miasta i wszechobecnym plastikiem, coraz częściej szukamy kontaktu z naturą. Jednak od dłuższego czasu docierają do nas sygnały o problemach związanych z zanieczyszczeniem środowiska i dużym zużyciem surowców. Jak na te problemy reaguje świat architektury i designu? O tym można było się przekonać podczas 16. edycji OKK! design.

Czytaj więcej...
Marka Inspirium

NOBONOBO

Marka Inspirium zmienia nazwę

2019-10-28

Rebranding marki obejmuje nową nazwę, logotyp, system identyfikacji wizualnej oraz stronę internetową. Zmiany są wyrazem nowego otwarcia dla firmy. Już pod nową marką – Nobonobo kolekcję uzupełnią meble zaprojektowane przez Tomka Rygalika, dyrektora artystycznego firmy.

Czytaj więcej...
Kolejna edycja

TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ

Kolejna edycja już tej jesieni!

2019-10-28

Po sukcesie pierwszych, marcowych Targów Sztuki Dostępnej czas na drugą edycję imprezy. Odbędzie się ona w dniach 16 i 17 listopada 2019 r. Jest to wydarzenie wyjątkowe, uzupełniające ofertę krajowego rynku sztuki i mające na celu promocję sztuki współczesnej, która jest jednocześnie dobra i niedroga.

Czytaj więcej...
Ekspozytor

PYRAMIS

Ekspozytor dla SMK

2019-10-28

Firma Pyramis oferuje stylowy i praktyczny ekspozytor przeznaczony do prezentacji sprzętu w studiach mebli kuchennych. Umożliwia on estetyczne wyeksponowanie trzech zlewozmywaków i jednej baterii.

Czytaj więcej...
Im dalej w przyszłość,

ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL

Im dalej w przyszłość, tym bliżej siebie

2019-10-28

Przez 10 dni zarówno profesjonaliści, jak i goście z całego świata szukali odpowiedzi na hasło przewodnie 13. edycji Łódź Design Festival – „Dobre życie”. Inspirujące wystawy, spotkania, autorskie warsztaty i specjalna edycja Akademii Paradyż dla projektantów spotkały się z żywym zainteresowaniem uczestników, którzy licznie odwiedzili łódzką Fabrykę Sztuki.

Czytaj więcej...
Centrum Domowych Inspiracji

BSH

Centrum Domowych Inspiracji we Wrocławiu

2019-10-28

We Wrocławiu przy ul. Żmigrodzkiej 143 powstało Centrum Domowych Inspiracji, stworzone przez firmę BSH. W tym wyjątkowym showroomie możemy zobaczyć innowacyjne sprzęty gospodarstwa domowego marek Bosch i Siemens.

Czytaj więcej...
Regulacje prawne dotyczące pożyczki

Regulacje prawne dotyczące pożyczki

2019-10-07

Konsumenci często korzystają z pożyczek. Jest to szybki i prosty sposób pozyskania pieniędzy na zakup określonych rzeczy. Na rynku jest bardzo wiele ofert z których konsument może skorzystać. Zawsze jednak trzeba zwrócić szczególną uwagę na treść umowy pożyczki w której określone są warunki na jakich pożyczamy pieniądze.

Czytaj więcej...
System filtracji

AQUAPHOR

System filtracji J.Shmidt 500

2019-10-03

Zaawansowana filtracja w kompaktowej formie

Firma Aquaphor to jeden z liderów rynku urządzeń filtrujących wodę. Systemem filtracji J.Shmidt 500 wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób mobilnych, poszukujących rozwiązania kompaktowego, które można mieć zawsze pod ręką.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket