Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Po raz kolejny

PROFIX

Po raz kolejny „Gazelą Biznesu”

2020-02-25

Już kolejny rok z rzędu Profix, jako jeden z czołowych producentów oraz dystrybutorów narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz odzieży roboczej i BHP, znalazł się wśród najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce oraz został uhonorowany tytułem „Gazeli Biznesu”.

Czytaj więcej...
Zaprezentowała narzędzia bezprzewodowe

MAKITA

Zaprezentowała narzędzia bezprzewodowe systemu XGT

2020-02-25

Pod koniec zeszłego roku japońska firma zakomunikowała swoją wizję rynku elektronarzędzi na rok 2020. W jej skład wchodzi m.in. nowy system zasilania akumulatorowego XGT, mający zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Czytaj więcej...
Czy sprzedawca ma obowiązek

Czy sprzedawca ma obowiązek wydać instrukcję w języku polskim?

2019-12-17

Sprzedawca ma określone obowiązki wobec konsumenta. Towar wydawany konsumentowi musi być kompletny. Nie może zawierać braków uniemożliwiających korzystanie z produktu. Przy zakupie sprzętu AGD-RTV istotna jest zwłaszcza instrukcja obsługi sprzętu. Zdarza się, ze otrzymujemy instrukcję w obcym języku. Czy sprzedawca ma obowiązek wydać instrukcję w języku polskim? Co konsument może zrobić, jeśli nie otrzyma instrukcji od sprzedawcy?

Czytaj więcej...
Traktor ogrodowy

STIGA

Traktor ogrodowy Park Pro 740 IOX

2019-12-10

Napęd na 4 koła

Wydajny napęd to podstawa w dużym traktorze ogrodowym. Dzięki niemu pojazd poradzi sobie z nawet z najbardziej wymagającymi zadaniami i może być eksploatowany przez cały rok.

Czytaj więcej...
Dmuchawa akumulatorowa

KAERCHER

Dmuchawa akumulatorowa LBL 4

2019-12-10

Niezbędna w domu

Bezprzewodowe dmuchawy cieszą się coraz większą popularnością. Oferują tę samą swobodę pracy co modele spalinowe, a komfortem obsługi nie ustępują urządzeniom sieciowym.

Czytaj więcej...
Glebogryzarka

FAWORYT PRO

Glebogryzarka GP850 L

2019-12-10

Duża liczba akcesoriów

Prace w ogrodzie nie mogą się obejść bez glebogryzarki. Dostępne na rynku maszyny można wyposażyć w opcjonalne akcesoria, które znacznie zwiększą spektrum zastosowań.

Czytaj więcej...
Odśnieżarka spalinowa

STIGA

Odśnieżarka spalinowa ST 4262 PB

2019-12-10

W walce z żywiołem

Trudno przewidzieć, jak srogą zimę będziemy mieli w tym roku, jednak niezależnie od tego na mapie kraju są miejsca, gdzie duża obecność śniegu jest praktycznie pewna. W takich rejonach odśnieżarka jest niemal niezbędna.

Czytaj więcej...
Wycinak do chwastów

KAERCHER

Wycinak do chwastów WRE 4 Battery

2019-12-10

Skuteczne usuwanie chwastów

Produkt marki Kärcher pozwoli uporać się z plagą wyrastających na podjeździe chwastów i porastających kamienne powierzchnie mchem.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket