Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

PHILIPS LIGHTING

Współpraca z platformą IFTTT

Współpraca z platformą

Philips Lighting, światowy lider branży oświetleniowej ogłosił 12 stycznia  rozpoczęcie oficjalnej współpracy z platformą IFTTT, w ramach programu Friends of Hue. Dzięki temu software IFTTT zostanie bezproblemowo zintegrowany z systemem Philips Hue.

Aby uczcić początek nowej współpracy, Philips Lighting oraz IFTTT ogłaszają konkurs na najfajniejszą, najbardziej kreatywną funkcjonalność (aplet) dla Philips Hue. Zadanie polega na wymyśleniu apletu, który pomógłby wytrwać w noworocznych postanowieniach. Wystarczy udostępnić swój na Facebooku Philips HUE lub użyć #HueOnIFTTT na Twitterze. Wpisy będą ocenione przez panel jurorów z Philips Lighting i IFTTT, a osoba, która nadeśle najbardziej oryginalny i kreatywny pomysł na aplet będzie mogła wyposażyć swój dom w produkty Philips Hue o wartości 2000 euro.

IFTTT łączy ze sobą aplikacje codziennego użytku (od prognozy pogody po zarządzanie kontaktami) i za pomocą specjalnej funkcji (apletów) – pozwalając się tym samym kreować zupełnie nowe przeżycia. Wyjątkowe funkcje IFTTT są zintegrowane z Philips Hue od 2013 roku i dzięki nim możemy łączyć swoje urządzenia z ponad 400 serwisami tak, by kontrolować i zarządzać swoim inteligentnym domem. Na przykład, istnieje funkcja, który sprawia, że system Philips Hue zmieni kolor światła, kiedy nad naszym domem przelatywać będzie międzynarodowa stacja kosmiczna. Inny włączy światła w kolorze Twojej drużyny, kiedy ta zdobędzie punkt albo poprzez zapalenie niebieskich świateł przypomni Ci o zabraniu parasola, kiedy przewidywany będzie deszcz. Zatem do dzieła! Konkurs trwa od 12 do 26 stycznia.

 

Philips Hue - IFTTT is now a Friends of Hue partner

2017-01-13
Justat Jerzy

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket