Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

APPLiA Polska/CECED

Zmiany na jubileusz

Zmiany na jubileusz

W tym roku CECED obchodzi 60-lecie istnienia. Z tej okazji stowarzyszenie zdecydowało się na… odświeżenie swojego wizerunku, z którym wiąże się również zmiana nazwy. Wszystko po to, aby móc jak najlepiej reprezentować europejski sektor sprzętu AGD.

Nowa nazwa stowarzyszenia to APPLiA. Po transformacji mają zostać zachowane wszystkie dotychczasowe wartości i istota funkcjonowania historycznej organizacji, jaką stał się już CECED. Na zmianę zdecydowali się także członkowie polskiego związku producentów AGD, przyjmując nową nazwę APPLiA Polska. Informacja o tym byłą niespodzianką podczas gali Kongresu AGD, który odbył się w maju w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (więcej szczegółów w relacji z imprezy wewnątrz numeru).

APPLiA Polska jest związkiem pracodawców AGD reprezentującym producentów i importerów sprzętu AGD w naszym kraju. Od zarejestrowania w 2004 r. do maja 2018 r. APPLiA funkcjonowała pod nazwą CECED Polska. Związek zrzesza obecnie 28 firm reprezentujących ponad 50 znanych w Polsce marek z branży dużego i małego AGD, a także urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Więcej informacji na temat tego ważnego dla naszej branży stowarzyszenia można znaleźć na stronie internetowej applia.pl.

Zmiany na jubileusz 2
2018-07-05

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket