Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

GALICJA TOMASZEK

Targi Max Expo 2018 – znakomite marki, uznane gwiazdy, rekordowa frekwencja

Targi Max Expo 2018

Spółka Galicja Tomaszek po raz kolejny zorganizowała targi sprzętu AGD, RTV oraz mebli kuchennych oferowanych w swoich sieciach Max Elektro i Max Kuchnie. Tym razem miejscem spotkania dla firm i marek współpracujących z siecią oraz jej partnerów handlowych był hotel Gołębiewski w Karpaczu. Wydarzenie poraża swą skalą i rozmachem.

Bez wątpienia organizator, a więc rzeszowska firma Galicja Tomaszek, uosabia dziś wyjątkową siłę i kreatywność. Jest także znakomitym przykładem dążenia do celu, który pozwalają osiągnąć zapał, ambicja i ciężka praca. Wszystko to przynosi wyjątkowe efekty. I to było doskonale widać na każdym kroku podczas trzydniowej imprezy w Karpaczu. Sam program targów był bardzo bogaty i obejmował spotkania z handlowcami oraz wystawę najnowszych produktów, które zobaczymy w sklepach jesienią lub w przyszłym roku w obu sieciach. W targach wzięło udział ponad 1400 osób i zaprezentowano produkty ponad 80 marek, w tym tych najbardziej uznanych. Mimo monumentalnych rozmiarów obiektu Gołębiewski udział tak wielu wystawców i zwiedzających spowodował, że wystawę trzeba było zorganizować w… podziemnym parkingu.

Targi Max Expo 2018 2

Sieci Max Kuchnie i Max Elektro oraz marki Kernau i Verle Küchen rozwijają się dynamicznie dzięki stabilnej i przemyślanej polityce realizowanej przez spółkę Galicja Tomaszek.

Targi Max Expo 2018 3
Targi Max Expo 2018 4

Kilka słów o organizatorach i przesłaniu

Galicja Tomaszek to firma z 27-letnim już doświadczeniem na rynku. Dodajmy: od zawsze firma rodzinna i od kilku lat właściciel dwóch sieci – Max Elektro i Max Kuchnie. Ma także dwie własne marki – wielobranżową Kernau i specjalistyczną Verle Küchen. Sieć Max Kuchnie przyciąga klientów pod hasłem „Cała kuchnia w jednym miejscu”. Do jej promocji jest wydawany katalog i magazyn „Max Kuchnie” w nakładzie 20 tys. egzemplarzy.

Ciekawostką jest fakt, że wykonywanych jest ponad 150 sesji fotograficznych i filmy do realizacji studiów, prowadzone są też działania w Internecie i social mediach. Spółka Galicja pracuje przy tym stale nad ujednoliceniem wizerunku obu sieci, co buduje zaufanie klientów, w planach jest też nowe logo. Dynamicznie rozwija się marka Kernau, w 2017 i 2018 r. wprowadzono 100 nowych indeksów produktów. Na wystawie prezentowano nowe modele zlewów, okapów oraz po raz pierwszy wprowadzono suszarki.

Verle Küchen to z kolei projekt kierowany do dużych aglomeracji miejskich i miast powyżej 100 000 mieszkańców jako sieć franczyzowa. Projekt jest realizowany razem z uznaną i prestiżową marką Siemens, która wyposaża kuchnie w sprzęt AGD, pomaga w działaniach handlowych, promocyjnych czy strategii marketingowej. Za marką stoją niemiecka jakość i 5 lat gwarancji na sprzęt. Jak podkreśla Ewa Tomaszek, prezes spółki, sukces sieci Max Elektro i Max Kuchnie w dużej mierze jest zależny od lojalności kontrahentów i przychylności dystrybutorów.

Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 7

Najnowsze trendy w sprzęcie dużym AGD można było zobaczyć na stoiskach firm Samsung, Bosch, Siemens czy Amica. Internet rzeczy (IoT) oraz komunikacja głosowa czy gestami stała się już faktem.

Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 3
Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 4
Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 5
Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 6
Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 2
Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 8
Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 9
Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 10
Kilka słów o organizatorach i przesłaniu 11

Najnowsze trendy w sprzęcie stojącym AGD

Na targach pojawili się najwięksi producenci sprzętu AGD, poczynając od marki Amica, przez koncern B/S/H/ (Bosch, Siemens, Gaggenau, Zelmer) po Samsunga. Nasza rynkowa czołówka prezentowała sprzęt AGD najnowszej generacji.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się lodówki Family HUB marki Samsung z wyświetlaczem LCD, który pokazuje ich zwartość, i umożliwia sterowanie innymi urządzeniami AGD: pralką, piekarnikiem, robotem sprzątającym. Można także oglądać na nim telewizję. Każde z urządzeń obsługuje się także za pomocą aplikacji SmartThings. Marka Siemens przedstawiła z kolei urządzenia z innowacyjnego konceptu Home Connect. Pokazano m.in. dwa piekarniki, ekspres do kawy, płytę indukcyjną i okap sterowane za pomocą aplikacji. Prowadzone są także zaawansowane prace nad asystentem głosowym Mike. Także marka Bosch ma serię urządzeń AGD Home Connect i oczywiście jako czołowa tak na rynku, jak i w segmencie sprzętu do zabudowy zaprezentowała dużą i wszechstronną ofertę urządzeń.

Jak zaprojektować kuchnię? Najlepiej za pomocą aplikacji opracowywanej przez B/S/H/ i przy wykorzystaniu wirtualnych gogli oraz oprogramowania 3D, których przydatność można było sprawdzić na specjalnym stoisku demonstracyjnym firmy B/S/H/. Aplikacja wykorzystuje bazę kuchennych urządzeń marek Bosch i Siemens. Można dobierać lodówki, piekarniki i inne AGD, zaglądać do ich wnętrz, zaimportować projekt kuchni, np. Verle Küchen, i zobaczyć go w wirtualnej rzeczywistości, wprowadzać zmiany do projektu, np. zmieniać kolory frontów blatów. Warto podkreślić, że w niedalekiej przyszłości będzie można korzystać z tego systemu w studiach B/S/H/ i Verle Küchen.

Ściana z piekarnikami wyróżniała stoisko marki Bosch. Seria z jasnym wykończeniem jest od kilku lat na rynku, w drugim kwartale tego roku będzie uzupełniona czarnym wykończeniem. Także suszarki do bielizny znalazły się w ofercie tej marki. Stoisko marki Zelmer (należącej dziś do B/S/H/) przyciągało zwiedzających nowymi pralkami, suszarkami i zmywarkami.

Dużą ekspozycję miała też nasza rodzima Amica. Dla znaczącej liczby Polaków to marka kluczowa podczas wyposażania ich kuchni. I jak przystało na czołowego dostawcę z ogromnymi tradycjami i nad wyraz rozbudowaną dziś ofertą urządzeń do zabudowy (ale nie tylko), pokazano wiele znanych już serii, ale i produkty prezentowane na targach IFA, które w sklepach zobaczymy wiosną 2019 r. – w tym innowacyjną linię X-Type, która zawiera m.in. piekarniki zwykłe, kompaktowe z mikrofalą i szuflady grzewcze. Z nowinek technicznych na uwagę zasługuje piekarnik z komorą o pojemności 77 l, z funkcją osiągnięcia 150 °C w 3 minuty. Także powierzchnia blachy jest większa o 8 proc., jest też możliwość jej ustawienia na 6 poziomach. Bardzo pomocne są ikony przepisów kucharskich umieszczone na krawędzi drzwi piekarnika, np. w jakiej temperaturze piec kurczaka. Nowością jest funkcja open up, dzięki której wkładając blachę do piekarnika, można łokciem otworzyć jego drzwi. Szuflada grzewcza może służyć nie tylko do grzania talerzy, może stopić czekoladę, gotować potrawy (slow cooking do 9 godzin w temp do 80 °C). Zainteresowanie wzbudzał także okap marki Amica sterowany ruchem dłoni, z regulacją szybkości pochłaniania oparów.

Atrakcyjne były także chłodziarki do wina, płyty indukcyjne, gazowe, chłodziarki do zabudowy. Winiarki na 30 lub 40 butelek chronią wino przed niekorzystnymi czynnikami. Zastosowano w nich filtr UV, filtr drgań w postaci drewnianych półek oraz filtr węglowy do pochłaniania zapachów, które mógłby się dostać z kuchni do wina poprzez korek. Chłodziarkę do zabudowy wyróżnia wyposażenie: dwie deski do przechowywania serów lub wina, pojemnik na kanapki (snack box), dwie szuflady o regulowanym stopniu wilgotności. Amica prowadzi także akcję edukacyjną „Przechowujesz, nie marnujesz”, poświęconą temu, co przechowywać i jak długo w poszczególnych komorach lodówki.

Na stoisku marki Elica nieszablonowym urządzeniem była płyta indukcyjna NikolaTesla zintegrowana z okapem. Centralnie umieszczony otwór wentylatora wydajnie pochłania opary z szybkością do 5,1 m/s, wykorzystując podciśnienie, i zatrzymuje je w pochłaniaczu lub kieruje do kanałów wentylacyjnych wyciągu. W trybie automatycznym szybkość pochłaniania oparów zależy od ich ilości. Filtr aluminiowy zatrzymuje tłuszcze, a zapachy są pochłaniane przez czteroczęściowy ceramiczny filtr, kondensat lub woda z płyty są gromadzone w zbiorniku.

Najnowsze trendy w sprzęcie stojącym AGD 2

Kulinaria na stałe wpisały się w prezentacje czołowych na rynku marek AGD. Największe i zarazem najbardziej uznane marki, jak Amica czy Bosch, współpracują z najlepszymi i cenionymi na rynku kucharzami.

Najnowsze trendy w sprzęcie stojącym AGD 3

Wzornictwo premium i urządzania AGD dla Kowalskiego

Gorenje, znany producent sprzętu AGD i jedna z najważniejszych marek z obszaru sprawdzonego, znakomitego i zarazem praktycznego wzornictwa, zaprezentowała szereg swoich topowych linii wzorniczych, w tym także w brandzie premium jakim jest Gorenje +, Gorenje by S+ARCK, Gorenje by Ora Ito. Słoweńska marka wprowadza także nowe produkty dla Kowalskiego w cenach do 2000 zł: pralki, suszarki, kuchnie gazowo-elektryczne.

Pralki wolnostojące są oferowane w wersji slim (załadunek 6–7 kg, 1000–1200 obr./min) oraz zwykłej (załadunek 8 kg 1400 obr./min) z programem samoczyszczącym SterilTub i bębnem WaveActive. Suszarki z pompą ciepła są wyposażone w bezpośrednie odprowadzanie kondensatu, rewersyjne ruchy bębna, system antyzgnieceniowy Anticrease, funkcję odświeżania ubrań, IonTech (jonizacja). Kuchnie gazowe i piekarniki mają charakterystyczny zaokrąglony kształt komory piekarnika HomeMade. Inspiracją były tu piece opalane drewnem i chęć zapewnienia swobodnego przepływu gorącego powietrza i równomiernego podgrzania potrawy z każdej strony. Czyszczenie parowe AquaClean to dodatkowa zaleta.

Na stoisku marki Kernau nowością były pralki i suszarki o pojemności 8 kg. Coraz popularniejsze stają się suszarki z pompą ciepła A++ i pojemnikiem na skropliny lub odprowadzeniem ich do sieci kanalizacyjnej. Czas suszenia jest zależny od wilgotności i rodzaju materiału. Można określić stopień wysuszenia i wirowania, aby ubrania nie zbiły się w jedną masę. Podświetlenie bębna to ważne i atrakcyjne rozwiązanie. Kuchnie wolnostojące o szerokości 50 cm i z 10 funkcjami obsługowymi wyróżniały się żeliwnym rusztem z prowadnicą teleskopową, ułatwiającą wysuwanie blachy czy rusztu. Pokazano także nowe zmywarki wolnostojące z wykończeniem inox i funkcją oraz zlewozmywaki i baterie.

Podczas targów prezentowało też swoje produkty wiele innych marek z sektora AGD FS i BI (sprzęt wolnostojący i do zabudowy). Dla przykładu Liebherr ożywił wzornictwo lodówek, wprowadzając serię Color Line z systemem no frost w przystępnej cenie 2500 zł. Smeg ma w ofercie nadal lodówki w stylu retro z zaokrąglonymi krawędziami i, co warte odnotowania, pokazano także baterie zlewozmywakowe. Niepowtarzalny kształt miała lodówka zainstalowana pod maską Fiata 500. Whirlpool z kolei prezentował nową linię produktów do zabudowy: chłodziarkozamrażarkę Space 400, piekarniki z mikrofalówką w kolorach czarnym, szampańskim i białym.

Zdrowe jedzenie można przyrządzić za pomocą parowego piekarnika marki Beko ze specjalnym pojemnikiem na wodę, który zachowuje soczystość potraw. Uwagę przykuwały nowe lodówki tej marki, które mają drzwi Dark Inox z poprzecznym szczotkowaniem, na których nie pozostają ślady palców.

Wzornictwo premium i urządzania AGD dla Kowalskiego 2

Znakomite wzornictwo i najbardziej spektakularne linie wzornicze to coś, czego nie tylko szukają Polacy, ale i co chcą szeroko oferować polscy handlowcy, którzy zdają sobie sprawę z siły wzornictwa.

Wzornictwo premium i urządzania AGD dla Kowalskiego 3
Wzornictwo premium i urządzania AGD dla Kowalskiego 4
Wzornictwo premium i urządzania AGD dla Kowalskiego 7

Zlewozmywaki, baterie i okapy do wyboru, do koloru

Franke pokazało wielofunkcyjne zlewozmywaki i baterie szwajcarskiej marki KWC. Precyzyjny spust wody z pokrętłem i prawie niewidoczna szczelina przelewowa, stal najlepszej jakości, szwajcarskie wykonanie, minimalistyczna forma, dopracowane detale, nadają im atrakcyjny wygląd.

Zlewozmywak i akcesoria kuchenne w jednym to Box center marki Franke. Zawsze pod ręką w bocznej komorze zlewozmywaka znalazły swoje miejsce wkładka ociekowa wykonana ze stali szlachetnej z korkiem automatycznym Flow Pro, ochroną antybakteryjną Sanitized, zestaw 3 noży ze stojakiem, deska kuchenna z tworzywa (Sanitized), suszarka do naczyń. Ważnym dodatkiem do zlewozmywaków są baterie miedziane (czarny mat) z funkcją prysznica lub wysuwanym wężem. Okapy mogą być wykonane w atrakcyjnych kolorach, wzorach (seria Impress) i wzorowane na lata pięćdziesiąte, malowane proszkowo w kolorach pastelowych.

Firma Pyramis, specjalizująca się w zlewozmywakach, pokazała z kolei trzy premierowe modele: jednokomorowy z komorą 42 cm, 1,5-komorowy (z zabezpieczeniem przed pękaniem przez specjalne spoiwo) i jednokomorowy z ociekaczem. Dobrać można także baterie. Premierę miał zlew w najmodniejszym kolorze szary beton, do bardziej awangardowych wnętrz. Tradycyjnie poszukiwane kolory to czarny (60 proc.), beżowy (30 proc.) i szare oraz białe (10 proc.).

Zlewozmywaki niemieckiej marki Blanco mają wieczystą gwarancję koloru, który nie odbarwi się ani trwale nie zabrudzi, np. czerwonym winem, barszczem. Kompozytowy materiał Silgranit w 80 proc. składa się z granitu w połączeniu akrylem, ceramiką i kolorowym pigmentem oraz jest pozbawiony porów, co zapobiega zabarwieniu. Jego gładkość powoduje, że ciecz spływa, a nie wnika trwale do porów z czasem użytkowania.

Zlewozmywaki, baterie i okapy do wyboru, do koloru 2

Max Kuchnie to format, który w znacznej mierze oparty jest na studiach kuchennych. Na ekspozycjach nie mogło więc zabraknąć przedstawicieli segmentów zlewozmywaków, baterii czy okapów.

Zlewozmywaki, baterie i okapy do wyboru, do koloru 3
Zlewozmywaki, baterie i okapy do wyboru, do koloru 4
Zlewozmywaki, baterie i okapy do wyboru, do koloru 5
Zlewozmywaki, baterie i okapy do wyboru, do koloru 6

Drobny, aczkolwiek „wielki” sprzęt AGD

Smak zupy, napojów czy kawy jest zależny od jakości wody. Można ją uzdatnić za pomocą systemów filtrów. Firma Aquaphor, będąca na targach w Karpaczu, w systemie Trio stosuje trzy różne rodzaje filtrów, które usuwają z wody chlor, produkty ropopochodne, fenole, pestycydy oraz metale ciężkie. Szybkość filtracji wynosi 2–2,5 l/min. Na stoisku firmy można się było się dowiedzieć, jak system filtrów zamocować pod zlewem. Na stoisku firmy Philips, która jest jedną z ważniejszych marek na firmamencie drobnego AGD, można było zobaczyć szeroką już gamę ekspresów do kawy tej marki, która obok należącej do Philipsa marki Saeco tworzy niezwykle ciekawą ofertę. Obecnie urządzenia są sprzedawane pod obiema markami, przy czym ekspresy marki Philips z założenia są produktami bardziej przystępnymi cenowo. Nowością w klasycznych żelazkach marki Philips jest nowy sposób odkamieniania wody, w którym zastosowano specjalną szufladkę z filtrem antywapiennym, który wytrąca kamień (wystarczy go wtedy usunąć z pojemnika).

Stoisko marek Adler i Camry to szereg drobnych urządzeń do domu i kuchni. Oferta marki jest niezwykle bogata i zaskakująca – znajduje się w niej wiele nietuzinkowych i niespotykanych nigdzie indziej produktów. W ofercie standardowej nowością była akumulatorowo-sieciowa golarka Camry CR9606 do ubrań z dużym pojemnikiem na odpady. Usuwa supełki i zmechacenia z tkanin, odzieży, koców, a nawet dywanów. Jest łatwa w użyciu dzięki wygodnej rączce. W dużych rodzinach przydatna może być krajalnica Camry CR 4702 z nożem ze stali szlachetnej o średnicy 19 cm i grubości krojenia 0–15 mm.

Drobny, aczkolwiek „wielki” sprzęt AGD 2

Sprzęt drobny AGD to szereg przydatnych urządzeń do prac domowych i kuchennych. Coraz większe możliwości tego asortymentu oraz podążanie za wieloma trendami, takimi jak zdrowie, uroda czy zamiłowanie do kawy, to jego ogromne atuty.

Drobny, aczkolwiek „wielki” sprzęt AGD 3
Drobny, aczkolwiek „wielki” sprzęt AGD 4
Drobny, aczkolwiek „wielki” sprzęt AGD 5

Porządki i sprzątanie, czyli myjki i odkurzacze

Tu na targach Galicji brylowała czołowa na świecie firma oferująca produkty do sprzątania i czyszczenia. Marka Kärcher, bo o niej mowa, zaprezentowała urządzenia do mycia szyb i sprzątania podłóg. Inwestuje przy tym w domowe urządzenia akumulatorowe, która są bardziej mobilne i poręczne. Na stoisku można było zobaczyć, jak działa zasilana bateryjnie myjka do okien KV4 (pokazana po raz pierwszy na targach IFA 2018), która jednocześnie spryskuje szybę i wprowadza w drgania pad z mikrofibry, którym dokładnie myje się szybę, pozostaje tylko zebranie wody.

Popularność zyskują kompaktowe odkurzacze bezprzewodowe z wyjmowaną kasetą filtra, filtrem HEPA, regulacją mocy ssania i teleskopową rurą ssącą, które po złożeniu są bardzo kompaktowe i zajmują znacznie mniej miejsca niż tradycyjny odkurzacz.

Swój mocny akcent miała na targach także firma DLF, której roboty odkurzające marki iRobot są już w Polsce szeroko znane i cenione za najnowsze w tym segmencie rynku rozwiązania i algorytmy sprzątania. Prezentowano m.in. modele z serii Roomba.

Wzornictwo premium i urządzania AGD dla Kowalskiego 5
Wzornictwo premium i urządzania AGD dla Kowalskiego 6
Porządki i sprzątanie, czyli myjki i odkurzacze 5

Zdrowie i uroda zawsze w cenie

Jakość i wilgotność powietrza w domu mają wpływ na stan dróg oddechowych domowników, szczególnie w sezonie grzewczym. Można zadbać o ich zdrowie, wykorzystując nawilżacze i oczyszczacze oraz aromatyzery marki Stadler Form. Zaprezentowano oczyszczacz powietrza Victor, nawilżacze Eva i Oscar oraz niewielkie aromatyzery Julia w różnych kolorach.

Na stoisku firmy Adler pokazano rozgrzewającą poduszkę elektryczną AD 7403 o mocy maksymalnej 80 W, która ma działanie kojące i rozluźniające, dzięki czemu pomaga radzić sobie z nerwobólami i bólami reumatycznymi. Dołączony pilot pozwala na regulację temperatury w zależności od potrzeb użytkownika. Specjalne otwory w pokrowcu na stopy lub dłonie umożliwiają ich ogrzewanie. Dla bezpieczeństwa poduszka elektryczna ma zabezpieczenie przed przegrzaniem. Panowie mogą się golić przy pomocy golarki foliowej Remington Heritage HF9000, wzorowanej na modelu z roku 1937, z współczesnymi ostrzami – to dobry prezent dla teścia za ok. 600 zł. Trymer Durable MB010 dokładnie przycina, goli i modeluje, a jego ostrza nigdy nie trzeba wymieniać. Natomiast Trymer MB6850 do brody z regulacją cięcia od 2 mm do 18 ma „odkurzacz” obciętych włosów, a dokładniej komorę próżniową, która przy goleniu przechwytuje 95 proc. ściętych włosów, które nie dostaną się do umywalki.

Licznie odwiedzające targi Max Expo panie mogły w szerokich zakresem ofertach wielu marek znaleźć nie tylko produkty dbające o zdrowie, ale i o urodę. Wyjątkowym powodzeniem cieszyło się choćby stoisko BaByliss, marki, która od lat wyznacza trendy i wprowadza wiele innowacyjnych urządzeń – w tym znanych już modeli automatycznych.

Porządki i sprzątanie, czyli myjki i odkurzacze 2

Co raz więcej firm pokazuje urządzenia dla zdrowia i urody. To ważna część rynku, która przeznaczona jest nie tylko dla pań, ale i panów. Poza urządzeniami do stylizacji coraz więcej tutaj modeli prozdrowotnych.

Porządki i sprzątanie, czyli myjki i odkurzacze 3
Porządki i sprzątanie, czyli myjki i odkurzacze 4

Telewizory, sprzęt RTV i gadżety

Trzonem sprzedaży w sieciach Galicji są produkty AGD oraz zlewozmywaki czy meble kuchenne. Tym niemniej ważną pozycję stawowi sprzęt elektroniczny. Firma współpracuje tutaj z uznanymi i ważnymi dla rynku producentami.

Na targach wystawili się ze swoimi produktami tak renomowani producenci jak choćby Samsung z telewizorami QLED TV czy niebywałym od strony stylistyki i designu modelem Frame. Pojawiły się także marki starające gonić się rynkowego lidera, takie jak LG, Sharp czy Philips z telewizorami OLED i LCD. Z kolei wyspecjalizowana w segmencie audio i rozwiązaniach telewizyjnych oraz satelitarnych marka TechniSat pokazała ofertę radioodbiorników DAB+, anteny naziemne DVB-T czy słuchawki.

Na targach w Karpaczu nie zabrakło także przedstawicieli innych segmentów rynku. Tu znakomitym przykładem jest specjalista od nawigacji, firma Navitel. Dzięki jej rozwiązaniom można podróżować, wykorzystując aplikacje na smartfony, wideorejstratory czy klasyczną nawigację GPS. Korzysta się z map firmy Navitel, które są aktualizowane cztery razy w roku. Smartfony i telefony pokazały zaś marki Maxcom i Meizu, a deskorolki i atrakcyjny rower z napędem elektrycznym (bo były i takie akcenty) pokazano pod marką Fiat 500 na stoisku firmy Optimum.

Zdrowie i uroda zawsze w cenie 2

W ofercie sklepów Max Elektro i Max Kuchnie – także na targach – nie mogło zabraknąć telewizorów, sprzętu RTV oraz szeroko pojętej elektroniki użytkowej z nawigacją czy światem telekomunikacji.

Zdrowie i uroda zawsze w cenie 3
Zdrowie i uroda zawsze w cenie 4
Zdrowie i uroda zawsze w cenie 5
Zdrowie i uroda zawsze w cenie 6
Zdrowie i uroda zawsze w cenie 7

Prelekcje, bankiety i zapowiedź przyszłości

Prelekcje, bankiety i zapowiedź przyszłości

„Dlaczego dwie małpy nie zbudują domu” – to wyjątkowy tytuł niezwykle pouczającego i mądrego wykładu o roli pracy zespołowej, który wygłosił prof. dr hab. Henryk Mruk z Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.

Poza dużą wystawą i bogatym programem artystycznym w trakcie targów Max Expo 2018 można było uczestniczyć w prelekcji prof. Henryka Mruka o intrygującym tytule „Dlaczego małpy nie zbudują domu”. Zaskakujący i intrygujący tytuł wykładu słynnego poznańskiego ekonomisty i twórcy wielu ważnych pozycji naukowych w sposób niezwykle przystępny i prosty (wybitna cecha prof. Mruka!) traktował o roli pracy zespołowej w prowadzeniu biznesu, która to jest nie tylko kluczem do sukcesu, ale i motorem w codziennym jego prowadzeniu.

Trzeba w tym miejscu mocno podkreślić, że po wykładach prof. Orłowskiego we wcześniejszych edycjach Max Expo odczyt i prelekcje prof. Mruka wpisują się w elitarną propozycję szkoleń, jakie organizuje Galicja, a wykorzystywanie do tych celów tak znakomitych autorytetów potwierdza intencje rzeszowskiej spółki, która chce swą sieć, siebie i swych partnerów stale doskonalić. Dobrze, że sięga po tak uznanych edukatorów, bowiem sektor tzw. edukacji biznesowej w Polsce w obszarze ekonomii (czy uszczegółowionej makro- i mikroekonomii) pozostawia w wielu wypadkach bardzo wiele do życzenia. Wielka brawa i za ten sprawny, ciekawy i wysokich lotów punkt tegorocznej imprezy. Zarówno rozwój sieci Max Expo i Max Kuchnie, organizacja imprez i profesjonalne podejście firmy do biznesu sprawiają, że przyszłość należy do takich rynkowych i handlowych inicjatyw. Pozostaje jedynie pytanie, gdzie Galicja zorganizuje w Polsce kolejną odsłonę targów, aby pomieścić wszystkich swoich partnerów i ich ekspozycje.

Na zakończenie naszych małych reminiscencji z tegorocznej odsłony Max Expo odnotujmy, że wieczorową porą zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystych bankietach z wykwitną kuchnią hotelu Gołębiewski przy muzyce zespołu Sound’n’Grace oraz Sławomira. Tu także – jak to się zwykło dziś mówić – „top of the top”!

Prelekcje, bankiety i zapowiedź przyszłości 2

W porze wieczornej zaproszeni goście uczestniczyli w uroczystych bankietach przy muzyce zespołu Sound’n’Grace i Sławomira, który bije obecnie wszelkie rekordy popularności.

Prelekcje, bankiety i zapowiedź przyszłości 3
Prelekcje, bankiety i zapowiedź przyszłości 4
2018-11-02
Justat Jerzy

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket