Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

SIEMENS

Ekspres automatyczny EQ.9 Plus Connect TI9573X1RW

Ekspres automatyczny

Sterowanie ze smartfona

Dostępny w ofercie marki Siemens ekspres automatyczny TI9573X1RW należy do najbardziej zaawansowanych modeli w ofercie producenta. Jego wyróżnikami są dwa pojemniki na kawę oraz możliwość kontroli za pomocą aplikacji Home Connect.

Ekspres wyposażono w funkcję OneTouch, która za jednym dotknięciem pozwala przygotować ristretto, espresso, espresso macchiato, kawę czarną, cappuccino, latte macchiato i białą kawę. Funkcja OneTouch Double Cup pozwala także na jednoczesne przygotowanie dwóch porcji kawy mlecznej. Wydobycie pełni aromatu zapewnia funkcja aromaIntense, regulująca prędkość parzenia kawy, a aromaDouble Shot pozwala na wydobycie jeszcze intensywniejszego aromatu. Jakość wody gwarantuje wykorzystanie filtra Brita Intenza.

Dzięki dwóm oddzielnym pojemnikom na ziarna oraz oddzielnym młynkom sprzęt można wykorzystać do parzenia różnych rodzajów kawy. Jeden z nich może być wykorzystany np. do kawy bezkofeinowej. Automatyczna funkcja singlePortion Cleaning zapewnia higieniczne czyszczenie wszystkich przewodów urządzenia po każdym procesie parzenia – dzięki temu kawa jest zawsze przygotowywana na bazie świeżej wody. Wydajny młynek ceramDrive miele ziarna kawy wyjątkowo równo, przez co umożliwia wydobycie wszystkich aromatów w trakcie procesu parzenia.

Funkcja calc'nClean umożliwia czyszczenie i odkamienianie w jednym cyklu. Ten program serwisowy znacząco ułatwia czyszczenie urządzenia i maksymalnie wydłuża okres eksploatacji produktu. Ekspres ma także wyjmowaną jednostkę zaparzania, którą następnie można wypłukać pod bieżącą wodą i zamontować w urządzeniu. Potwierdzeniem trwałości jest udzielana przez firmę Siemens gwarancja na 15 tys. filiżanek kawy.

Obsługa urządzenia jest intuicyjna dzięki czytelnemu panelowi sterowania oraz wyświetlaczowi LCD. Integracja z platformą Home Connect sprawia, że ekspresem można sterować z praktycznie dowolnego miejsca na świecie. W aplikacji można tworzyć specjalne listy coffeePlaylist, do których zbieramy zamówienia, a następnie porcje kawy są wykonywane w odpowiedniej kolejności. Do tego zawiera ona m.in. przepisy kawowe oraz informacje i ciekawostki o różnych typach kawy.

Ekspres automatyczny
Ekspres automatyczny
Ekspres automatyczny
2019-03-29

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket