Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

AMICA

Trzy „Złote Ville”

Trzy

Podczas tegorocznej edycji prestiżowego plebiscytu „Złote Ville”, organizowanego po raz 9. przez magazyn „Villa”, w którym wybierane są najlepsze produkty branży wnętrzarskiej, Amica otrzymała nagrody w aż trzech kategoriach: okapów, zmywarek i AGD do zabudowy.

Redakcja magazynu „Villa” zwróciła uwagę na eleganckie i minimalistyczne wzornictwo oraz użyteczność sprzętów, które ułatwiają wykonywanie codziennych czynności w kuchni. Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali, która odbyła się w Warszawie. Wyróżnienia odebrał Tomasz Pietrzyk, PR manager firmie Amica (na zdj. z prawej).

Jesteśmy niezwykle dumni, że w tegorocznym plebiscycie jury doceniło aż trzy urządzenia z naszej najnowszej linii wzorniczej X-Type. Po raz kolejny podkreśla to jakość naszych produktów, ich rozwiązania techniczne, design i odwagę Amiki, we wprowadzaniu nowych kategorii sprzętowych, takich jak chłodziarki do wina, na Polski rynek – powiedział Tomasz Pietrzyk.

Wśród nagrodzonych produktów znalazły się: chłodziarka do wina (WCB1K54B24.1), okap sterowany gestami (OKP6655S) oraz zmywarka do zabudowy (DIM638ACNBTLRKD).

2019-04-24

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket