Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

BOSCH

Linia Carbon Black nagrodzona za wzornictwo

Linia Carbon Black nagrodzona za wzornictwo

Linia AGD Carbon Black marki Bosch otrzymała nagrodę w plebiscycie „iF Design Award 2019”. Jury konkursu doceniło ekskluzywny design produktów do niej należących i ich ponadczasową elegancję, a także zachowanie odpowiedniej równowagi między AGD a umeblowaniem domowej kuchni.

Linia Carbon Black po raz pierwszy została zaprezentowana podczas targów IFA 2018, które odbywają się w Berlinie. Linia Carbon Black to pełny asortyment urządzeń do zabudowy. Znajdziemy w niej m.in. piekarniki, płyty grzewcze (w tym modele zintegrowane z wyciągiem), szuflady grzewcze, szuflady próżniowe, okapy, kuchenki mikrofalowe i ekspresy do kawy. Jak sama nazwa wskazuje, urządzenia dostępne w tej linii są w całości czarne, włączając w to fronty, a także uchwyty i regulatory.

Carbon Black odwołuje się do klasycznej stylistyki, a jednocześnie skupia na niuansach projektowych gwarantujących wygodę użytkowania i intuicyjną obsługę. Modele należące do tej linii obsługują innowacyjny system sterowania i łączności Home Connect, wykorzystujący do kontroli i monitorowania urządzenia mobilne z zainstalowaną specjalną aplikacją.

W konkursie „iF Design Award 2019” docenione zostały również inne urządzenia marki Bosch – mikser próżniowy VitaMaxx czy odkurzacz bezprzewodowy Flexxo. Cztery inne nagrody przyznano urządzeniom marki Bosch dostępnym na rynku chińskim – chłodziarkozamrażarce, płycie grzewczej i dwóm modelom okapów.

Linia Carbon Black nagrodzona za wzornictwo3
Linia Carbon Black nagrodzona za wzornictwo2
2019-04-24

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2020 InfoMarket